САМБІРСЬКА ГІМНАЗІЯ
Наказ
29 травня 2020 р. Самбір № 57
Про перевід учнів 1-4, 6
гімназійних класів
Відповідно до наказу МОН України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та рішенням педагогічної ради (протокол № 4 від 26.05.2020 р.)
НАКАЗУЮ:
1. Перевести до наступного класу
у 2-А клас | |
1. | Буру Соломію Тарасівну |
2. | Вуйко Дем’яна Мар’яновича |
3. | Галюлько Дарію. Романівну |
4. | Гдульську Анастасію Василівну |
5. | Горбей Артура Ігоровича |
6. | Добрянського Максима Олеговича |
7. | Ільбу Андріану Миколаївну |
8. | Киницьку Марту Вікторівну |
9. | Колток Руслана Богдановича |
10. | Кривицького Максима |
11. | Кульчицького-Жигайла Святослава Ярославовича |
12. | Лесик Олександру Тарасівну |
13. | Мацигін Вікторію Миколаївну |
14. | Мигу Єву Сергіївну |
15. | Мисько Марта Степанівна |
16. | Павлишина Андрія Ростиславовича |
17. | Поручника Ростислава Романовича |
18. | Ратич Юлію Русланівну |
19. | Розмуса Назарія Васильовича |
20. | Саварин Софію Ростиславівну |
21. | Тарабан Марту Вікторівну |
22 | Трач Вікторію Іванівну |
23. | Федак Оксану Богданівну |
24. | Форманюк Анну Валеріївну |
25. | Фура Кирила Ростиславовича |
26. | Чепіля Андрія Романовича |
27. | Чижович Вероніку Романівну |
28. | Шевців Соломі. Олегівну |
у 2-Б клас | |
1. | Бешлей Марту-Моніку Андріївну |
2. | Білинського Павла Мар’яновича |
3. | Білинську Марію Ярославівну |
4. | Ваврін Романну Романівну |
5. | Вдов’як Наталію Тарасівну |
6. | Гринейка Михайла Миколайовича |
7. | Грицака Артемія Віталійовича |
8. | Гришина Артема Олександровича |
9. | Дівчур Тетяну Василівну |
10. | Добрянську Аліну Іванівну |
11. | Дунь Павла Васильовича |
12. | Кавчака Мирона Романовича |
13. | Кузьмяка Віталія Володимировича |
14. | Кузбита Олексія Юрійовича |
15. | Куча Руслана Андрійовича |
16. | Лазурко Лілію Ігорівну |
17. | Майнич Тамару Андріївну |
18. | Михалевич Марту Віталіївну |
19. | Мудру Лілію-Анастасію Володимирівну |
20. | Невела Віктора Юрійовича |
21. | Пака Володимира Олексійовича |
22. | Подоляк Катерину Василівну |
23. | Пораду Андрія Івановича |
24. | Пиця Романа Володимировича |
25. | Пиця Юрія Володимировича |
26. | Розмус Діану Романівну |
27. | Рудяка Олега Олександровича |
28. | Страхоцьку Аліну Юріївну |
29. | Темника Дениса Богдановича |
30. | Туза Олега Андрійовича |
31. | Утинкевича Василя Степановича |
32. | Циркота Святослава Романовича |
33. | Фігуру Романа Михайловича |
34. | Черник Софію Любомирівну |
35. | Швеця Романа Юрійовича |
у 3-А клас
1. | Библик Ірину Іванівну |
2. | Бочуляк Ірину Андріївну |
3. | Вонсовича Маркіяна Михайловича |
4. | Гнатишак Софію Романівну |
5. | Гольовського Костянтина Андрійовича |
6. | Городиську Діану Ростиславівну |
7. | Дорош Катерину Ігорівну |
8. | Ковальчук Софію Ігорівну |
9. | Комарець Анастасію Андріївну |
10. | Кулькевич Рому Дмитрівну |
11. | Курчик Софію Іванівну |
12. | Куцалабу Назара Богдановича |
13. | Лаща Маркіяна Андрійовича |
14. | Лагдана Андрія Романовича |
15. | Левінську Ярину Ігорівну |
16. | Михайліва Романа Володимировича |
17. | Петрущак Софію Юріївну |
18. | Писанську Марію В’ячеславівну |
19. | Проскурняка Івана Володимировича |
20. | Ричака Ярослава-Івана Юрієвича |
21. | Рожка Володимира Іванович |
22 | Сорувку Христину Олександрівну |
23. | Сушинського Святослава Віталійовича |
24. | Тераз Марту Петрівну |
25. | Тесак Наталію Олександрівну |
26. | Тимчишин Ірина Богданівна |
27. | Яворську Аліну Олегівну |
у 3-Б клас | |
1. | Андрієчка Дениса Миколайовича |
2. | Вихованського Ярослава Юрійовича |
3. | Волошин Софію Андріївну |
4. | Герич Анастасію Богданівну |
5. | Іваниковича Тараса Віталійовича |
6. | Іволгу Андріану Михайлівну |
7. | Ільківа Артура Мирославовича |
8. | Кулебу Олега Романовича |
9. | Курила Андрія Ігоровича |
10. | Кушніра Давида Васильовича |
11. | Лазурчак Олену Іванівну |
12. | Маланкевича Миколу Володимировича |
13. | Масляного Ярослава Івановича |
14. | Петрівського Івана Романовича |
15. | Рака Антона Адамовича |
16. | Стрюкову Ангелину Миколаївну |
17. | Спільник Софію Володимирівну |
18. | Хим’як Анну Богданівну |
19. | Чайку Ярину Миколаївну |
20. | Ярошевич Ангеліну Олегівну |
у 3-В клас | |
1. | Андраша Михайла Тарасовича |
2. | Басараб Наталію Мар’янівну |
3. | Брейлика Віталія Миколайовича |
4. | Бугіра Юрія Васильовича |
5. | Віхрак Анну-Марію Іванівну |
6. | Гринько Жанну Романівну |
7. | Кавчака Олександра Романовича |
8. | Кавчак Соломію Ігорівну |
9. | Комарницьку Валерію Олександрівну |
10. | Кульчицьку-Костик Андріану Ігорівну |
11. | Куцинду Олександра Романовича |
12. | Мар’яша Миколу Андрійовича |
13. | Михалойка Віталія Богдановича |
14. | Овсяннікова Тимофія Дмитровича |
15. | Оліярник Анастасію Тарасівну |
16. | Пляцок Владислава Назаровича |
17. | Полянську Соломію Володимирівну |
18. | Потича Володимира Володимировича |
19. | Середницького Андрія Васильовича |
20. | Сорокіна Мар’яна Володимировича |
21. | Сташківа Юрія Миколайовича |
22. | Хомута Назарія Романовича |
23. | Шмілик Ірину Романівну |
у 4-А клас
1. | Бачару Олега Віталійовича |
2. | Браток Анну Василівну |
3. | Буя Максима Романовича |
4. | Вуйка Миколу Миколайвича |
5. | Вуйка Романа Миколайвича |
6. | Галанишин Наталію Віталіївну |
7. | Голяка Іллю Ярославовича |
8. | Дмитришин Софію Миколаївну |
9. | Засухіну Юлію Олександрівну |
10. | Засухіну Ярину Олександрівну |
11. | Качинську Анастасію Михайлівну |
12. | Кісилевич Діану Юріївну |
13. | Ковалевського Максима Артемовича |
14. | Кохан Соломію Володимирівну |
15. | Коцюбу Артема Андрійовича |
16. | Крет Евеліну Юріївну |
17. | Лаб’яка Романа Руслановича |
18. | Мицак Ірину Богданівну |
19. | Неофіту Анну Олександрівну |
20. | Никитюка Геннадія Павловича |
21. | Партику Назарія Юрійовича |
22. | Петренко Вероніку Орестівну |
23 | Петрину Тетяну Русланівну |
24. | Прозор Марію Іванівну |
25. | Розмус Лілію Василівну |
26. | Холявко Марію Ростиславівну |
27. | Штогрин Олену Миколаївну |
28. | Щербу Крістіну |
у 4-Б клас | |
1. | Ванцевич Анну Віталіївну |
2. | Васьків Вероніку Володимирівну |
3. | Головко Марту Орестівну |
4. | Дашинича Максима Івановича |
5. | Жулкевич Олену Андріївну |
6. | Калічвка Назара Ігоровича |
7. | Ковнацького Станіслава Максимовича |
8. | Комаровську Кароліну Михайлівну |
9. | Корлятович Ірину Романівну |
10. | Костяк Ірину Василівну |
11 | Костяк Мартина Руслановича |
12. | Крілевич Аліну Юріївну |
13. | Кузбита Григорія Андрійовича |
14. | Маселка Олександра Віталійовича |
15. | Мигаль Анну Романівну |
16. | Москв’як Оксану Іванівну |
17/ | Орлицького Назара Андрійовича |
18. | Пумпу Назарія Васильовича |
19. | Рудяк Романію Олегівну |
20. | Савчин Наталію Володимирівну |
21. | Сарахмана Тараса Михайловича |
22. | Ситника Ярослава Григоровича |
23. | Тимціва Михайла Володимировича |
24. | Трілу Богдана Олеговича |
25. | Цап Вероніку Олегіну |
26. | Ясінську ВіталінуМихайлівну |
27. | Яценко Соломію Володимирівну |
28. | Яцик Ярину Віталіївну |
у 4-В клас | |
1. | Білинську Вероніку Мар’янівну |
2. | Веселовського Артура Олеговича |
3. | Грицишина Михайла Богдановича |
4. | Гуйдаша Василя Богдановича |
5. | Даха Івана Павловича |
6. | Жовніра Артура Андрійвича |
7. | Жука Назара Романовича |
8. | Козяк Христину Русланівну |
9. | Крилевич Каріну Юріївну |
10. | Лагдана Назарія Михайловича |
11. | Лісного Данила Івановича |
12. | Мисько Анастасію Петрівну |
13. | Муцина Романа Богдановича |
14. | Олача Назара Володимировича |
15. | Павлюченко Анну Тарасівну |
16. | Пижик Аліну Віталіївну |
17. | Плекан Софію Іванівну |
18. | Поручник Христину Ігорівну |
19. | Присяжну Марію Ігорівну |
20. | Розмус Вікторію Романівну |
21. | Солонину Анастасію Тарасівну |
22 | Тарнавську Анастасію Романівну |
23. | Фатеригу Андрія Васильовича |
24. | Хому Олену Сергіївну |
25. | Чайка Святослава Михайловича |
26. | Шабо Марію Миколаївну |
27. | Яворську Ірину Ярославівну |
у 5-А клас | |
1. | Білинську Ірину Ярославівну |
2. | Бурака Миколу Миколайовичу |
3. | Голопич Марію Миколаївну |
4. | Грозика Юрія Романовича |
5. | Затварського Андрія Андрійовича |
6. | Кацібана Ростислава Івановича |
7. | Качор Єлизавету-Вікторію Михайлівну |
8. | Козака Софію Віталіївну |
9. | Лагдан Ірину Романівну |
10. | Маркевич Юлію Олегівну |
11. | Мар’яш Ірину Андріївну |
12. | Медвідь Андрія Михайловича |
13. | Мицак Вероніку Романівну |
14. | Монастирську Діану Андріївну |
15. | Ощипок Аліну Богданівну |
16. | Паславську Соломію Анатоліївну |
17. | Прозор Олександра Івановича |
18. | Роп Мар’яну Василівну |
19. | Сверичевського Дениса Романовича |
20. | Сольську Віталіну Іванівну |
21. | Сілецького Віталія Володимировича |
22. | Токара Назарія Михайловича |
23. | Хавко Лідію Романівну |
24. | Цимбалу Ростислава Івановича |
25. | Чубик Анну Василівну |
26. | Яблонського Романа Романовича |
у 5-Б клас | |
1. | Дмитрук Анну Дмитрівну |
2. | Вихованську Марту Михайлівну |
3. | Гудзьо Андрія Олеговича |
4. | Загвойського Андрія Івановича |
5. | Зубрицьку Дарію Ігорівну |
6. | Колодій Іванну Юріївну |
7. | Коломієць Андрія Ігоровича |
8. | Кривду Христину Андріївну |
9. | Короля Данила Сергійовича |
10. | Кухара Артура Анатолійовича |
11. | Ладичука Дениса Олексійовича |
12. | Лазор Анастасію Ростиславівну |
13. | Макара Віталія Олеговича |
14. | Мельнічика Андрій Андрійович |
15. | Матвіїшин Андрія Ярославовича |
16. | Павлишиан Сергія Ростиславовича |
17. | Павлійчук Руслан Володимирович |
18. | Подолець Вікторію Ігорівну |
19. | Петруняка Віталія Володимировиса |
20. | Писар Олену Романівну |
21. | Струс Анастасію Богданівну |
22. | Стиранку Вероніку Романівну |
23. | Сергійчук Юлію Іванівну |
24. | Утинкевич Вікторію Степанівну |
25. | Унятович Марію Русланівну |
26. | Фур Діану Ростиславівну |
27. | Хвостяк Анну Андріївну |
28. | Хомик Лілію Романівну |
29. | Щербину Вероніку Андріївну |
у 7-А клас
1. | Ахмадєєву Анастасію Віталіївну |
2. | Бендика Петра Володимировича |
3. | Бобик Вікторію Андріївну |
4. | Боровського Максима Орестовича |
5. | Гілевича Романа Романовича |
6. | Довбуш Іванну Юріївну |
7. | Завируху Наталію Ігорівну |
8. | Запотіцького Марка Валерійовича |
9. | Колодія Богдана Юрійовича |
10. | Мельника Дмитра Михайловича |
11. | Мельник Ольгу Андріївну |
12. | Микуляк Наталію Андріївну |
13. | Надорожного Артура-Романа Тарасовича |
14. | Пазюка Олега Сергійовича |
15. | Партику Іванну-Анастасію Ігорівну |
16. | Партику Іванну-Соломію Ігорівну |
17. | Пуцелиа Назарія Руслановича |
18. | Петречка Остапа Тарасовича |
19. | Рейман Вікторію Сергіївну |
20. | Ричак Анну-Надію Юріївну |
21. | Славич Софію Дмитрівну |
22. | Сокальську Вероніку Іванівну |
23. | Тимчак Юлію Тарасівну |
24. | Чорнобая Антона Антоновича |
25. | Фрича Ростислава Васильовича |
26. | Хомічак Анну Андріївну |
27. | Яворську Розалію Теофілівну |
у 7-Б класу
1. | Библик Діану Ігорівну |
2. | Білика Сильвестра Олеговича |
3 | Бараняк Лілію Василівну |
4. | Васік-Чернецьку Вікторію-Марію Василівну |
5. | Вихованського Дмитра Юрійовича |
6. | Завійську Ірину Юріївну |
7. | Здреник Рому Юріївну |
8. | Іванову Марію Вячеслаівну |
9. | Качмар Анастасію Андріївну |
10. | Кузи Андріана Андрійовича |
11. | Криванчик Анну Михайлівну |
12. | Криванчик Марію Михайлівну |
13. | Намачинську Діану Романівну |
14. | Пижик Соломію Віталіївну |
15. | Рожко Соломію Ігорівну |
16. | Тарабан Вікторію Віталіївна |
17. | Француз Лесю Олегівну |
18. | Хомин Вероніку Русланівну |
Директор гімназії С.А.Якубовська
САМБІРСЬКА ГІМНАЗІЯ
Наказ
29 травня 2020 р. Самбір № 58
Про перевід учнів 5 класів
Відповідно до наказу МОН України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та рішенням педагогічної ради (протокол № 4 від 26.05.2020 р.)
НАКАЗУЮ:
1. Перевести до наступного класу
у 6-А клас | |
1. | Адамчук Анну Ярославівну |
2. | Антоняка Романа Михайловича |
3. | Бобак Юлію Ігорівну |
4. | Брону Соломію Андріївну |
5. | Бурого Ярослава Тарасовича |
6. | Гаду Марію-Ярину Богданівну |
7. | Гриник Анну Марію Володимирівну |
8. | Гірняк Марту Василівну |
9. | Данилюка Богдана Олександровича |
10. | Заяць Вікторію Андріївну |
11. | Кріль Юрія Романовича |
12. | Кубіна Олександра Михайловича |
13. | Лабая Сергія Володимировича |
14. | Мельника Андрія Ростиславовича |
15. | Орлицьку Вікторію Андріївну |
16. | Пелехович Маряну Анатоліївну |
17. | Пиртка Назара Ігоровича |
18. | Проця Максима Назаровича |
19. | Пумпу Вероніку Василівну |
20. | Розквас Олену Володимирівну |
21. | Рочняка Дмитра Ігоровича |
22. | Сліпеньку Софію Андріївну |
23. | Сорочака Владислава Романовича |
24. | Струбицького Святослава Юрійовича |
25. | Тарабан Ярину Сергіївну |
26. | Тераза Андрія Петровича |
27. | Тимців Анастасію Юріївну |
28. | Тимчишак Юлію Романівну |
29. | Тиндика Олександра Олександровича |
30. | Тисовського Олега Ярославовича |
31. | Уштвана Зоряна Михайловича |
32. | Хавка Дениса Романовича |
33. | Чипа Богдана Івановича |
у 6-Б клас | |
1. | Волошинського Святослава Ігоровича |
2. | Гринейка Павла Миколайовича |
3. | Гришина Максима Олександровича |
4. | Данилів Тетяну Михайлівну |
5. | Держипільського Данила Миколайовича |
6. | Довгу на Ростислава Руслановича |
7. | Дудяка Павла Михайловича |
8. | Залокоцьку Юлію Ігорівну |
9. | Качмара Ігоря Володимировича |
10. | Кульчицького-Жигайла Андрія Богдановича |
11. | Ладанай Лілію Богданівну |
12. | Матківського Остапа Володимировича |
13. | Мірошниченка Олега Юрійовича |
14. | Муцин Світлану Ігорівну |
15. | Нестера Володимира Миколайовича |
16. | Німеровського Олександра Олеговича |
17. | Нечипора Петра-Ростислава Михайловича |
18. | Олеар Емілію Петрівну |
19. | Пазюк Юлію Сергіївну |
20. | Пак Марію-Анастасію Олексіївну |
21. | Петрущак Катерину Юріївну |
22. | Прокопович Діану Романівну |
23. | Розмус Юлію Романівну |
24. | Семаша Андрія Івановича |
25. | Сілецьку Лілію Володимирівну |
26. | Симіва Андрія Васильовича |
27. | Сорокіну Софію Володимирівну |
28. | Страхоцьку Лілію Юріївну |
29. | Туз Анастасію Андріївну |
30. | Чижович Юлію Романівну |
31. | Яблонську Анжелу Романівну |
32. | Яворського Віталія Івановича |
33. | Якиміва Романа Васильовича |
34. | Яценко Іванну Миколаївну |
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Директор гімназії С.А.Якубовська
Коментарi