Зустріч з представником міліції

18 вересня 2015р. у Самбірській гімназії відбулася зустріч учнів школи з начальником сектору кримінальної міліції у справах дітей Самбірського МВ Андрощук Галиною Іванівною.

Під час зустрічі Галина Іванівна ознайомила учнів з правопорушеннями, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та видами відповідальності за них, пояснила гімназистам, як оберегти себе від насильства на вулиці. Начальник сектору кримінальної міліції подарувала учням гру «Володар кілець», мета якої профілактика ВІЛ/СНІДу та ризикованої поведінки серед вихованців.

Учні мали можливість задавати питання, які їх хвилюють та отримати на них кваліфіковану та повну відповідь.

Адміністрація та учнівський колектив гімназії вдячні Андрощук Г. І. за постійну співпрацю та високий професіоналізм.

/Files/images/2м.jpg/Files/images/1м.jpg