Зустріч з воїнами ОУН-УПА та воїнами АТО

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників у Самбірській гімназії 12 жовтня 2015 р. відбулася зустріч учнів із станичним Самбірської станиці ОУН-УПА Петрущаком Миколою Якимовичем та воїнами, котрі лише повернулися із зони бойових дій – старшими лейтенантами ВЧ А3817 Станіславом Стагнюмою та Дмитром Волоховим.

З цікавістю учні слухали розповідь Миколи Петрущака про непрості роки створення УПА.

Запрошені воїни не на багато старші за учнів-старшокласників, а вже встигли побувати на війні та зустрітися зі смертю. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі ,справжні патріоти України. З глибоким сумом та болем в очах бійці ділилися з учнями спогадами, розповідали школярам, що пережили за час, проведений в зоні АТО. Хлопці своїм прикладом показали, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але і вчинками доводити це.

Бійці щиро подякували дітям за те,що вони морально підтримують їх своїми листами, малюнками, оберегами. Ця підтримка для воїнів є надзвичайно важливою.

Запрошені учасники АТО почули від педагогічного колективу та учнівської молоді щирі слова подяки.

/Files/images/1at.jpg /Files/images/2at.jpg/Files/images/4at.jpg/Files/images/3at.jpg