Гімназії є ким пишатися

Останній дзвоник 2016 у Самбірській гімназії розпочався урочисто, святково. На шкільному майданчику зібралися батьки, почесні гості. Востаннє в шкільну родину влилися одинадцятикласники із виразом на обличчях : « А що буде далі? Яке воно, майбутнє ???»

Отець Микола Витівський благословив усіх, сказавши багато повчального. Священник побажав щасливого шляху у житті випускникам і плідної праці наставникам.

Директор гімназії Світлана Якубовська привітала усіх із закінченням навчального року. А рік видався плідним : 49 призових місць з різних предметів , з 16 призерів ІІІ обласного етапу Всеукраїнських олімпіад, 10- гімназисти. Отже , у нас є ким пишатися. Наші учні – творчі , ініціативні. А їхні здобутки – нагорода вчителям за невтомну щоденну працю.

Наші учні працюють над собою , підвищуючи свій інтелектуальний , духовний рівень,. Протягом року багато з них брали участь у конкурсах , проектах , експедиціях і досягнули високих результатів.

В обласному конкурсі учнівських проектів з фізики «Фізика навколо нас» - посіли ІІ місце (Петрунів Христина, Федак Анастасія, Кропивницька Ангелина 7 кл.).

В ІІ етапі Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна» робота учнівського колективу 11 класу. «Федір Заревич – журналіст і письменник , предтеча Івана Франка» - зайняла І місце.

В обласному конкурсі «Славетні імена України» , «Михайло Вербицький « колективна робота учнів Самбірської гімназії зайняла ІІ місце.

В обласному конкурсі науково-дослідницьких робіт ім. Мілени Рудницької «Жінка і нація» учениця 6(10) класу Пукаляк Ольга стала дипломантом конкурсу за роботу, присвячену письменниці Наталії Кобринській.

В ІІ етапі ХVI Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика наші учні посіли ІІІ місце (Страшівський Василь , Кріль Юрій , Коваль Руслана, Витівська Софія).

В ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка Рогач Марта – зайняла І місце , Шевців Анастасія, Ясінська Антоніна – ІІІ місце.

В обласному конкурсі радіо конструювання, радіоелектроніки та приладобудування Опалак Олег завоював ІІІ місце.

В обласному конкурсі молодих прозаїків імені Катрі Гриневичевої – Кучак Марат.

В обласному конкурсі «Непізнана історія мого краю. Історія рідної школи» Савченко Аліна стала дипломантом курсу.

В чемпіонаті Самбірщини інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» наші учні посіли І місце серед шкіл міста.

Здійснили експедицію по місцях Франка: мала Озимина – Нагуєвичі - Ясениця Сільна.

Високих результатів учні гімназії досягнули і у виховній роботі .

- І місце у конкурсі Вертепів;

- І місце – у конкурсі виховних заходів на тему «Як вберегти себе від насилля»;

- найкращий відеоролик «Діти на дорозі в темний час доби»;

- І місце у фестивалі «Молодь обирає здоров’я» ;

- І місце у конкурсі по правовому вихованню;

- Активна участь у Святі героїв ;

- Найкращий виступ у конкурсі строю і пісні;

- Достойний виступ Євроклубу «Аматори рідної землі».

Були підстави сказати в.о.начальника відділу освіти Святославу Ухачу про те, що гімназія – елітна школа, стабільно займає передові позиції в навчально-виховному процесі в числі інших шкіл міста.

Присутній міський голова Юрій Гамар назвав випускників великими будівничими України і побажав їм знайти себе у дорослому житті.

Хвилююче зачитала заповіт 2016 року в напутньому слові вихованцям класний керівник 11 класу Шварц Д.Ю. Вона нагадала випускникам , що усі починання в житті треба робити з глибокою вірою в Бога.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих молодих захисників , серед яких і вихованець гімназії . Володимир Юричко .

Першокласник и – гімназисти поіменно звернулися до випускників із побажаннями вдачі, здоров’я, життєвих злетів.

Гімназійний парламент підготував для одинадцятикласників танець «Спогади де лунав шкільний дзвінок і випускники мали змогу побачити себе із садочка до випускного класу.

Подячні слова вчителям сказали випускниці Яна Поскурняк та Софія Витівська . До пам’ятників і могил героїв учні поклали живі квіти. А останнім акордом свята став вальс. Красуні-випускниці і легіні-випускники , мов ті журавлята , кружляли востаннє на шкільному подвір’ї.

Попід рушниками , попід батьківськими крилами пішли діти – випускники у доросле життя.

Ну от і все… Це та Остання Мить,

Яку ніхто у гості не чекає.

Випускникам розлукою щемить,

Бо їх ця мить сьогодні розлучає.

/Files/images/DSC_0052.JPG

/Files/images/DSC_0135.JPG/Files/images/DSC_0152.JPG/Files/images/DSC_0171.JPG/Files/images/DSC_0175.JPG

/Files/images/DSC_0098.JPG

/Files/images/DSC_0095.JPG