Перше місце в учня Самбірської гімназії Миколи Локоцького

Літо…Канікули…А гімназисти не відпочивають, а вперто виборюють перші місця. 14 червня 2016 року на аеродромі Цунів Львівської області відбулися обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту в класі моделей F-3-j.

Микола Локоцький – одинадцятикласник Самбірської гімназії представив 4-метровий радіокерований планер (робоча назва «Кондор») і переміг , отримавши в нагороду медаль та диплом.

«Повітря – моя стихія,» - каже Микола. А займається в авіамодельному гуртку при будинку учнівської творчості (керівник Ухов В.І.). Суперники виявилися «міцними горішками», але модель Миколи оцінили найвищими балами. Тож успіхів тобі, Миколо! Можливо , колись Україна гордитиметься твоїми винаходами.