Гостинний Самбір, привітні люди!

Прекрасному, рідному, теплому , привітному місту Самбору – 775 років. Визначна дата! Є кого показати, є що показати, тому з’їхалося багато гостей. Розпочали святкування в Самбірській гімназії гурт «Ленчанє» з Ленк Дукельських (керівник Терник Киц). Гімназисти теж показали свої вокальні здібності: дует Денис та Лідія Хавки, гітара – Мартин Добрянський.

В рамках святкування Дня міста гімназія була єдиною школою , яку відвідали багато іноземних делегацій із м.Бжозов, Костшин-над Одрою, Ясло, Грифіно, Гміни –Ясло, Словаччини, Канади, м.Богодухів.

/Files/images/DSC_0274.JPG

/Files/images/DSC_0240.JPG

/Files/images/DSC_0195.JPG/Files/images/DSC_0213.JPG

/Files/images/DSC_0176.JPG

/Files/images/DSC_0240.JPG Для зміцнення міжкультурного діалогу шляхом проведення круглого столу колективом гімназії було запропоновано проект «Пізнаймо культуру очима дітей». Метою цього проекту стало зміцнення культурних зв’язків серед молоді ,вивчення звичаїв та традицій цих країн! Було обговорено ряд питань про співпрацю. Гості оглянули приміщення гімназії. Особливо їм сподобалося «Місто в мініатюрі», яке втілила на стіні спортзалу президент гімназії Оленка Криванчик .

/Files/images/DSC_0207.JPG

До болю вразила відвідувачів Дошка пам’яті Володимира Юричка. Гостинний Самбір, привітні люди , тому до нас і горнуться .

Головченко Т.Я.

вчитель англійської мови