Свято Великого Каменяра

У рамках тижня Івана Франка , 22 вересня в стінах Самбірської гімназії під керівництвом Грицько Оксани Павлівни відбулося літературне читання «Поетичні рядки Івана Франка». Брали участь учні 3-4 класів. Особливо вразили своїм читанням учні: Олена Тимчишин 4-Б, Тетяна Таратула 4-Б, Лілія Кінцак 4-А, Діана Герчанівська 4-А, Христина Яценко 4-А, Христина Косяк 4-Б, а учениця 3-А класу під акомпанемент гітари виконала пісню на слова Івана Франка «Човен». Учні підбирали ті твори, які їм ближче до душі, прозвучали поезії «»Сонет», «Моя любов», «Чого являєшся мені у сні», «Галаган», «Ти брате, любиш Русь», «Спомин». Було багато емоцій і дух Івана Франка проник у кожне серце.