Мальовничими куточками Львова

Минулої п’ятниці 30 вересня учні 4-А класу відвідали мальовничі куточки Львова. Погода була чудова. Спочатку ми побували у центрі цього прекрасного міста. Екскурсовод Тарас заохочував кожного та розповідав історію Львівщини. Діти правильно відповідаючи на запитання отримували левчики. Всі намагались бути активними, адже хто назбирає найбільше левчиків отримає призи. Перебуваючи у центрі Львова, ми гуляли його вуличками. Згодом ми побачили карамельну фабрику. На вітрині було багато солодощів, не стримавшись всі зайшли та купили те, що хотіли . На Вірменській вулиці ми побачили братів, які створили першу газову лампу. Багато хто ставив собі запитання : «Чому ці вулиці так називаються?». Ось і відповідь : «Львів називають містом ста народів». Також побачили ката на майдані та купили сувеніри на фабриці шоколаду. Наша подорож продовжувалась . Ми вирушили в Шевченківський гай. Там ми мали майстер-клас по стрільбі з лука, який проводив справжній козак. Екскурсовод творчо підійшов до екскурсії та під закінченням активні учні отримали призи . Під час подорожі ми стали справжніми друзями. Ми щиро вдячні за організацію екскурсії класному керівнику Хомик Лесі Олегівні.

/Files/images/-tCOCkiB17g.jpg

Ваш 4-А клас!