Вітаємо переможців!!!
АНГЛІЙСЬКА МОВА
І місце
Ястребська Христина, 7-Б клас
Головчак Єлизавета, 6-Б клас
Страп Андріана , 4-Б клас
Учитель: Хомик Л.О.
ІІІ місце
Кропивницька Ірина, 7-А клас
Висоцька Христина, 5-А клас
Страшівський Василь, 5-А клас
Кульчицька Юлія, 4-А клас
Учителі : Сулиба М.М. Хомик Л.О.
ФРАНЦУЗЬКА МОВА
І місце
Шієнко Діана, 5-А клас
Витівська Марія, 6-А клас
ІІ місце
Кучак Марат, 5-Б клас
Висоцька Христина, 5-А клас
Біла Марта, 6-Б клас
Головчак Єлизавета, 6-Б клас
ІІІ місце
Манецька Юлія, 5-Б клас
Зубар Аліна, 6-А клас
Учитель: Стисло М.Д.
УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА
І місце
Висоцька Христина, 5-А клас
Досяк Христина, 6-Б клас
Вчителі: Грицько О.П., Кусень Л.О.
ІІ місце
Кропивницька Ірина, 7-А клас
Учителі: Якубовська С.А., Гринько І.М.
ІІІ місце
Витівська Марія, 6-А клас
Учителі: Грицько О.П., Гринько І.М.
Яценко Христина, 4-А клас
Учителі: Грицько О.П., Горницька Л.Н.
ОСНОВИ ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ
І місце
Хилинський Віталій, 5-Б клас
Біла Марта, 6-Б клас
ІІІ місце
Ручка Наталія, 5-А клас
Витівська Марія , 6-А клас
Учитель: Мельничук Л.П.
МАТЕМАТИКА
І місце
Досяк Ірина, 6-Б клас
Учителі: Ковальчук Г.М., Топільницька Л.О.
Страшівський Василь, 5-А клас
Учитель: Трицецька О.З.
Шийко Максим, 4-А клас
Учитель: Трицецька О.З.
Кріль Юрій , 2-А клас
Учитель: Кузбит І.М.
ФІЗИКА
І місце
Страшівський Василь, 5-А клас
ІІ місце
Хомин Вероніка , 3-Б клас
ІІІ місце
Петрунів Христина , 4-Б клас
Учитель : Шварц Д.Ю.
ІНФОРМАТИКА
ІІІ місце
ЯСТРЕБСЬКА ХРИСТИНА
Учитель: КУЗБИТ І.М.
БІОЛОІЯ
І місце
Висоцька Христина, 5-А клас
Кульчицька Юлія , 4-А клас
ІІ місце
Страшівський Василь, 5-А клас
Досяк Христина, 6-Б клас
ІІІ місце
Витівська Марія, 6-А клас
Учитель: Червецька Т.М.
Конкурс ім.П.Яцика
ІІ місце
Намачинська Діана, 3-Б клас
Учитель:Кусень Л.О.
ІІІ місце
Лихва Вікторія, 4-Б клас
Вчитель : Якубовська С.А.
Біла Марта, 6-А клас
Учитель:Кусень Л.О.
Географія
І місце
Хилинський Віталій, 5-Б клас
Учитель: Гада Л.Б.
ІІ місце
Ястребська Христина , 7-Б клас
Учитель: Гада Л.Б.
ІІІ місце
Кульчицька Юлія , 4-А клас
Учитель: Олійник Л.В
Конкурс ім. Т.Шевченка
І місце
Яблонська Анжеліка, 2-Б клас
Вчитель: Горницька Л.Н.
Ясінська Антоніна, 3-А клас
Вчитель: Горницька Л.Н., Грицько О.П.
Хімія
І місце
Висоцька Христина , 5-А клас
ІІІ місце
Смородінов Віталій , 5-Б клас
Учитель : Казновська Л.С.
Історія
І місце
Кульчицька Юлія, 4-А клас
Учитель : Лабай Р.М.
Коментарi