Андріївські вечорниці

13 грудня вважається днем пам’яті мученицької смерті одного із 12 апостолів Христових - Андрія Первозванного. А також це свято дуже важливе для нашої української молоді, тому в Самбірській гімназії учні 3(7)-А класу , члени «Молодої Просвіти» підготували Андріївські вечорниці. Господарі Юля Рак та Дмитро Мельник запрошували присутніх куштувати калиту, вареники та пампухи. Учні 3(7)-Б класу майстерно танцювали гопак. Доречі учениця цього класу Вероніка Хомин сценарій вдало написала сама.

/Files/images/IMG_3116.JPG

Учні 4(8)-А класу на високому рівні інсценізували українські народні пісні. Високий вокал Кульчицької – це багатство цього класу, бо дівчинка співуча і дзвінкоголоса.

/Files/images/IMG_3119.JPG

4(8)-Б клас відтворив традицію знімання брами та вапнування шибок.

/Files/images/IMG_3120.JPG

Перед присутніми ожили вечорниці в ніч на Андрія! А свято відкрило перед гімназистами мудрість та щедрість українського народу

/Files/images/IMG_3117.JPG

/Files/images/IMG_3131.JPG