Вивчаємо французьку – пізнаємо світ!

Протягом п’яти років свого існування Всеукраїнський конкурс з французької мови «Галлус» надав можливість удосконалити знання з мови та розширити пізнання історико-культурного розмаїття Франції великому загону учнів України.

Цього року гімназії знову взяли участь у цьому захоплюючому змаганні, який проводився в усіх навчальних закладах України.

6 березня на шкільній лінійці відбулося урочисте оголошення на нагородження призами усіх учасників конкурсу.

Із 29 учнів, 12 посіли призові місця . І місце : Шевців А. (5-Акл.), Кучак М. (5-Б кл.), Витівська М. (6-А кл.), Біла М. (6-Б кл.), Бац Б. (6-Б кл.), Головчак Є. (6-Б кл.), Ястребська Х. (7-Б кл.) – отримали Золотий сертифікат, еко-сумку Париж.

Срібний сертифікат, гравюру «Чарівний світ», закладку з визначеними пам’ятками Парижа було вручено переможцям за ІІ зайняте місце : Опалаку О. (5-А), Француз С. (6-А) , Дзямі М. (7-Б), Деньковичу І.(7-Б). Ручка Н. (5-А кл.) , яка завоювала ІІІ місце , отримала Бронзовий сертифікат , закладку та гравюру.

Інші 17 учнів були нагородженні закладкою та отримали Сертифікат учасника конкурсу.

Оргкомітет Донбаського ДПУ, ініціатора конкурсу «Галлус» висловлює подяку Самбірської гімназії за підтримку проекту та співпрацю і бажає учням жаги до знань , інтелектуального росту, наполегливості та творчого натхнення.

Марія Стисло

учитель французької мови