Учні 3-х класів гімназії відвідали Львів

12 травня учні 3-А та 3-Б класу разом із свлїми класними керівниками Червецькою Т.М. та Лучиніною М.М. здійснили поїздку в м. Львів. Хоча погода не дуже сприяла їхній поїздці , але день пройшов чудово. Спочатку учні відвідали каток, де більше години часу підкорювали льодову арену. Приємно, що 12 учнів з допомогою консультацій тренера навчились не тільки стояти на ковзанах , ай гарно кататись - радості не було меж. Потім діти відвідали безліч атракціонів в 3D і 5D форматі в розважальному комплексі Ашан. Ще цікавішим був перегляд кінофільму "Вартові галактики" в форматі IMAX 3D. Не зіпсувала і настрою і коротка екскурсія під дощем історичною старовинною частиною Львова. Учні дуже вдячні своїм класним керівникам Червецькій Т.М. та Лучиніні М.М. за цікаву поїздку.