ЗОЛОТИЙ ФОНД ГІМНАЗІЇ

19 травня в Самбірській гімназії пройшло свято "Золотий фонд гімназії". На свят були нагороджені гімназисти переможці міського туру олімпіад.

/Files/images/ЗФ3.jpg

Вчителі радо представляли гімназистів, розповідали про труднощі, які виникали під час підготовки до олімпіади. Приємно, що на свято завітали учні початкової школи, які наступного навчального року стануть єдиною гімназійною родиною.

/Files/images/ЗФ 4.jpg

Їм старші гімназисти подарували лінійки - світловідбивачі від польських друзів із міста Костшин над Одров, які тісно співпрацюють із Самбірською гімназією. Радів за перемоги гімназистів в.о. відділу освіти Ухач С.А., який побажав їм успіхів у навчанні.

/Files/images/ЗФ1.jpg