Українські вечорниці

Розпочався новий навчальний тиждень, але я ще повна вражень від українських вечорниць, які проводились у п’ятницю.

Спасибі усім присутнім за гарний настрій, пісні, танці, щиру участь у конкурсах. Столи гнулися від смачної випічки, пампухів, пиріжків, все це створювало атмосферу українських вечорниць.

Проведенням свята займалися учні 5-В та 5-А класу. Хочу зауважити, що підготовка проходила в дружній атмосфері. Щиро дякую мудрим наставникам, класним керівникам Ковальчук Г.М. та Шварц Д.Ю. А також велике спасибі 4-Б класу, які самотужки справилися з усіма завданнями на вечорницях, із-за відсутності класного керівника. Хочу подякувати гімназистам 4-А, 5-Б, 6-А, 6-Б та їхнім класним керівникам, за активну участь у вечорницях.

На українських вечорницях ми зрозуміли, що треба підтримувати українські звичаї та традиції, цінувати українську пісню і навчитися всім хлопцям танцювати «Гопак».

Низький уклін всім тим, хто гордо вдягнув на вечорниці вишиванку.

Бо вишиваночка – квітуча Україна

Бо чудовзір – це твій любимий край.

Ти чуєш незабуть цього дитино

Прекрасного не зрадь, не забувай

Писко Руслана

учениця 5-В класу