Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад за 2017-2018 н.р.

Конкурс ім.П.Яцика

І місце

Ткачук Юлія, 5-А клас

Вчитель: Горницька Л.Н.

ІІ місце

Штогрин Олена, 1-А клас

Вчитель: Гринько І.М.

Англійська мова

І місце

Кульчицька Юлія, 5-А клас

Учитель: Хомик Л.О.

ІІ місце

Висоцька Христина, 6 клас

Страп Андріана, 5-Б клас

Учителі : Сулиба М.М. Хомик Л.О.

ІІІ місце

Качмар Анастасія, 4-Б клас

Учитель : Смірнова Г.М.

Французька мова

І місце

Зубар Аліна, 7-А клас

Висоцька Христина, 6 клас

Витівська Марія, 7-А клас

ІІ місце

Страшівський Василь, 6 клас

Француз Софія, 7-А клас

ІІІ місце

Шевців Анастасія, 6 клас

Матвійчук Марта, 7-А клас

Учитель: Стисло М.Д.

Німецька мова

І місце

Захарко Артур, 7-А клас

Учитель: Чигис М.І.

Математика

І місце

Проць Максим , 3-А клас

Скасків Ірина, 4-А клас

Досяк Ірина, 7-Б клас

Учителі: Попик Н.М., Чалчинська О.Є., Ковальчук Г.М., Топільницька Л.О.

ІІ місце

Кріль Юрій Романович , 3-А клас

Хомин Вероніка Русланівна , 4-Б клас

Кузьмович Максим, 7-Б клас

Учителі: Кузбит І.М., Топільницька О.Я., Ковальчук Г.М., Топільницька Л.О.

ІІІ місце

Страшівський Василь, 6 клас

Шийко Максим, 5-А клас

Учитель: Трицецька О.З.

Біологія

І місце

Кульчицька Юлія, 5-А клас

ІІ місце

Хомин Вероніка , 4-Б клас

ІІІ місце

Страп Андріана , 5-Б клас

Учитель : Червецька Т.М.

Фізика

ІІ місце

Кучак Марат, 6 клас

ІІІ місце

Хомин Вероніка, 4-Б клас

Федьків Іван, 7-Б клас

Учитель: Шварц Д.Ю.

Основи християнської етики

ІІ місце

Витівський Дмитро, 6 клас

ІІІ місце

Пижик Соломія, 4-Б клас

Ясінська Антоніна, 4-А клас

Хилинський Віталій, 6 клас

Учитель: Мельничук Л.П.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

І місце

Смородінов Віталій, 6 клас

Кучак Марат, 6 клас

Учитель: КУЗБИТ І.М.

Конкурс ім.Т.Шевченка

І місце

Ясінська Антоніна, 4-А клас

Учителі: Горницька Л.Н., Грицько О.П.

Ручка Наталія , 6 клас

Учителі: Кусень Л.О., Грицько О.П.

ІІІ місце

Витівська Марія , 7-А клас

Учителі : Гринько І. М. , Грицько О.П.

Історія

І місце

Хомин Вероніка, 4-Б клас

Учитель: Лабай Р.М.

ІІ місце

Тимців Василь , 6 клас

Учитель: Гада Л.Б.

ІІІ місце

Висоцька Христина, 6 клас

Учитель: Гада Л.Б.

Правознавство

І місце

Висоцька Христина , 6 клас

Вчитель : Лабай Р.М.

Хімія

І місце

Кульчицька Юлія, 5-А клас

ІІ місце

Досяк Христина, 7-Б клас

Страп Андріана, 5-Б клас

ІІІ місце

Рак Марія, 7-Б клас

Головчак Єлизавета, 7-Б клас

Дикий Богдан, 6 клас

Хомин Вероніка, 4-Б клас

Учитель : Казновська Л.С.

Географія

І місце

Кульчицька Юлія, 5-А клас

ІІІ місце

Хомин Вероніка, 4-Б клас

Учитель : Олійник Л.В.

Кузьмович Максим, 7-Б клас

Трудове навчання

І місце

Кропивницька Ангелина, 5-А клас

Гілевич Роман , 4-А клас

Учитель: Тимців М.М.

ІІ місце

Хомин Вероніка, 4-Б клас

Учитель: Тимців М.М.

Кiлькiсть переглядiв: 113

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 05 Вересня 2018

Цей сайт безкоштовний!