Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад за 2017-2018 н.р.
Конкурс ім.П.Яцика
І місце
Ткачук Юлія, 5-А клас
Вчитель: Горницька Л.Н.
ІІ місце
Штогрин Олена, 1-А клас
Вчитель: Гринько І.М.
Англійська мова
І місце
Кульчицька Юлія, 5-А клас
Учитель: Хомик Л.О.
ІІ місце
Висоцька Христина, 6 клас
Страп Андріана, 5-Б клас
Учителі : Сулиба М.М. Хомик Л.О.
ІІІ місце
Качмар Анастасія, 4-Б клас
Учитель : Смірнова Г.М.
Французька мова
І місце
Зубар Аліна, 7-А клас
Висоцька Христина, 6 клас
Витівська Марія, 7-А клас
ІІ місце
Страшівський Василь, 6 клас
Француз Софія, 7-А клас
ІІІ місце
Шевців Анастасія, 6 клас
Матвійчук Марта, 7-А клас
Учитель: Стисло М.Д.
Німецька мова
І місце
Захарко Артур, 7-А клас
Учитель: Чигис М.І.
Математика
І місце
Проць Максим , 3-А клас
Скасків Ірина, 4-А клас
Досяк Ірина, 7-Б клас
Учителі: Попик Н.М., Чалчинська О.Є., Ковальчук Г.М., Топільницька Л.О.
ІІ місце
Кріль Юрій Романович , 3-А клас
Хомин Вероніка Русланівна , 4-Б клас
Кузьмович Максим, 7-Б клас
Учителі: Кузбит І.М., Топільницька О.Я., Ковальчук Г.М., Топільницька Л.О.
ІІІ місце
Страшівський Василь, 6 клас
Шийко Максим, 5-А клас
Учитель: Трицецька О.З.
Біологія
І місце
Кульчицька Юлія, 5-А клас
ІІ місце
Хомин Вероніка , 4-Б клас
ІІІ місце
Страп Андріана , 5-Б клас
Учитель : Червецька Т.М.
Фізика
ІІ місце
Кучак Марат, 6 клас
ІІІ місце
Хомин Вероніка, 4-Б клас
Федьків Іван, 7-Б клас
Учитель: Шварц Д.Ю.
Основи християнської етики
ІІ місце
Витівський Дмитро, 6 клас
ІІІ місце
Пижик Соломія, 4-Б клас
Ясінська Антоніна, 4-А клас
Хилинський Віталій, 6 клас
Учитель: Мельничук Л.П.
ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
І місце
Смородінов Віталій, 6 клас
Кучак Марат, 6 клас
Учитель: КУЗБИТ І.М.
Конкурс ім.Т.Шевченка
І місце
Ясінська Антоніна, 4-А клас
Учителі: Горницька Л.Н., Грицько О.П.
Ручка Наталія , 6 клас
Учителі: Кусень Л.О., Грицько О.П.
ІІІ місце
Витівська Марія , 7-А клас
Учителі : Гринько І. М. , Грицько О.П.
Історія
І місце
Хомин Вероніка, 4-Б клас
Учитель: Лабай Р.М.
ІІ місце
Тимців Василь , 6 клас
Учитель: Гада Л.Б.
ІІІ місце
Висоцька Христина, 6 клас
Учитель: Гада Л.Б.
Правознавство
І місце
Висоцька Христина , 6 клас
Вчитель : Лабай Р.М.
Хімія
І місце
Кульчицька Юлія, 5-А клас
ІІ місце
Досяк Христина, 7-Б клас
Страп Андріана, 5-Б клас
ІІІ місце
Рак Марія, 7-Б клас
Головчак Єлизавета, 7-Б клас
Дикий Богдан, 6 клас
Хомин Вероніка, 4-Б клас
Учитель : Казновська Л.С.
Географія
І місце
Кульчицька Юлія, 5-А клас
ІІІ місце
Хомин Вероніка, 4-Б клас
Учитель : Олійник Л.В.
Кузьмович Максим, 7-Б клас
Трудове навчання
І місце
Кропивницька Ангелина, 5-А клас
Гілевич Роман , 4-А клас
Учитель: Тимців М.М.
ІІ місце
Хомин Вероніка, 4-Б клас
Учитель: Тимців М.М.
Коментарi