Вивчаємо французьку - пізнаємо світ.

Гімназисти змагалися у знанні мови.
Протягом шести років свого існування Всеукраїнський конкурс з французької мови "Галлус" надає можливість удосконалити та розширити пізнання історико-культурного розмаїття Франції. великої кількості учнів України.
Цьогоріч гімназисти знову взяли участь у цьому захоплюючому змаганні. Із 17 учнів, 9 посіли призові місця. За перше місце І. Лагдан ( 2-А кл.), отримала золотий сертифікат. Друге місце посіли М. Вихованська, В. Петруняк, В Макар, Х.Кривда В. Щербина ( 2-Б кл.) та Л. Хавко ( 2-А кл.)
та отримали срібний сертифікат. Третє місце розділили, та отримали бронзовий сертифікат В. Німилович та А. Шевців ( 6 кл.) .
Бажаємо учням жаги до знань, інтелектуального росту, наполегливості та творчого натхнення. Дякуємо учителям: Стисло М.Д. та Головченко Т.Я.