День відкритих дверей у Самбірській гімназії для четвертокласників міста Самбора пройшов на УРА!!!

Ведучі Муцин Роман та Білинська Вероніка, учні 1-В класу під звуки фонфарів оголосили початок свята.

Радо запросила до навчального закладу директор Якубоська С.А., яка розповіла про умови навчання та здобутки на сьогоднішній день.
Присутніх вступників, батьків, учителів вітали група реперів гімназистів 3-А класу " MLS" у складі Лабая Сергія, Хавка Дениса та Антоняка Романа, які виконали авторську пісню.
Гурт дівчат "Black and White" Мицак Вероніка, Хавко Лідія та Лагдан Ірина, учениці 2-А класу, дебютували піснею " Десь по світу". Про Самбірську гімназію поезією говорила Настя Федак, а флешмоб для гостей підготувала Кропивницька Ангелина.
Сучасним танцем дивували учні 1-А класу.
Двері Самбірської гімназії відкриті завжди. Минулого тижня в нас гостях побували учні з міста Саскатун (Канада)