« Як кольорова веселка серед сірих буднів »

Після канікул діти, як і кожного року почали активно навчатися працювати, займатися, а загалом відновили свій звичайний робочий навчальний графік. З новими ідеями, свіжою енергією та запасом сил, учні Самбірської гімназії знов поринули в світ науки і мистецтва. З неабияким ентузіазмом та неординарністю, у вівторок 25.02.2014 гімназисти відкрили виставку власних творчих робіт. Розмаїття кольорів та неймовірних задумів, що стелилися з під пензля юних митців не можуть не привертати увагу. Не залишають можливості пройти повз і дерев’яні, фанерні вироби, рясно оздоблені випаленими візерунками, фанерні іграшки, серветниці, диво-птахи і чудо-дерева на папері створюють учні під чуйним керівництвом вчителя трудового навчання Тимців Марії Михайлівни і студента-практиканта Самбірського педколеджу Дудяка Олександра, що викладає образотворче мистецтво гімназистам. У створеній експозиції зайняли своє місце роботи: Ляха Володимира, Нечипор Христини, Дутки Святослава, Ніколаєва Максима, Досяк Христини, Досяк Ірини, Бандрівського Тараса, Крушинської Марійки та ще чималої кількості творчих гімназистів.

Подібні заходи завжди дають можливість дитині самоутвердитися, подивитися на результат власної праці зі сторони, що надзвичайно важливо для її розвитку як особистості. Натомість глядачі ще довго носитимуть у серці спогади про виставку, як про життєрадісну кольорову веселку серед сірих буднів.