Друга математична карусель для учнів 4-7 класів.

З метою формування інтересу до поглибленого вивчення математики та активізації позакласної та позашкільної роботи з учнями Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при львівському національному університеті імені Івана Франка за сприянням Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 6 квітня 2014 року проходила Друга математична карусель для учнів 4-7 класів.

Кафедрою математики самбірської гімназії було представлено 2 команди: молодша «Юні вундеркінди» на базі учнів 1-А класу та старша «Веселі гімназисти», яку представляли учні 3-Б класу.

Учні зуміли показати високі математичні здібності. Свідченням цього є здобуте І місце командою «Веселі гімназисти».

За перемогу у Другій математичній каруселі серед учнів 4-7класів старша ліга нагороджена Дипломом І ступеня.

Склад команди:

Гольовський Андрій

Головчак Єлизавета

Досяк Ірина

Кузьмович Максим

Гудзьо Олег

Команда «Юні вундеркінди» увійшла у п’ятірку кращих серед 20-ти команд і нагороджена грамотою