Повернутися до звичайного режиму

Результати участі Самбірської гімназії в III-му (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з базових предметів за 2004-2016 н.р. (таблиця № 3)

(72 місця переможців та призерів обласної олімпіади за 2004-2016 н.р.)

2004-2005 н.р. (5 місць)

Географія- 3-тє місце Бойко Назар, 2-ге місце Береза Назар, вчитель Олійник Л.В.

Математика- 2-ге місце Кірда Андрій, вчитель Ковальчук Г.М.

Інформатика- 3-тє місце Білинський Тарас, вчитель Кузбит І.М.

Хімія- 2-ге місце Шоба Вероніка, вчитель Казновська Л.С.

2005-2006 н.р. (6 місць)

Географія- 1-ше місце Береза Андрій, 3-тє місце Гладківський Михайло, вчитель Горницький В.О.

Біологія - 2-ге місце Калинович Роман, 3-тє місце Ніжинецький Сергій, вчитель Червецька Т.М.

Інформатика- 3-тє місце Білинський Тарас, 3-тє місце Тарасович Ярослав, вчитель Кузбит І.М.

2006-2007 н.р. (4 місця)

Географія- 3-тє місце Новицька Роксолана, 3-тє місце Онишкевич Христина, вчитель Олійник Л.В.

Християнська етика - 3-тє місце Витівський Микола, вчитель Мельничук Л.П.

Інформатика - 3-тє місце Білинський Андрій, вчитель Кузбит І.М.

2007-2008 н.р. (4 місця)

Хімія - 2-ге місце Старцев Олександр, 3-тє місце Свідерко Ярослава, вчитель Казновська Л.С.

Фізика - 3-тє місце Старцев Олександр, вчитель Шварц Д.Ю.

Інформатика - 3-тє місце Витівський Микола, вчитель Кузбит І.М.

2008-2009 н.р. (4 місця)

Математика - 3-тє місце Полторак Ігор, вчитель Попик Н.М., Дроков Вадим 3-тє місце, вчитель

Англійська мова - 2-ге місце Новицька Олександра, вчитель Модрицька Л.М.

Біологія - 2-ге мсце Канцидал Єлизавета, вчитель Червецька Т.М.

2009-2010 н.р. (3 місця).

Біологія - 3-тє місце Урущак Тетяна.

Англійська мова - 3-тє місце Фарина Христина, учитель Білинська Л.В., 3-місце - Новицька Роксолана, вчитель Модрицька Л.М.

2010-2011 н.р.(6 місць).

Біологія - 3-тє місце Старенька Христина, учитель Червецька Т.М.

Християнська етика - 1-ше місце Витівська Катерина, учитель Мельничук Л.П.

Астрономія - 2-ге місце Витівський Андрій, 2-ге місце Антошко Ігор, учитель Сумарук М.В.

Правознавство - 3-тє місце Щепаняк Ольга, учитель Лабай Р.М.

Англійська мова - 3-тє мсце Фарина Христина, учитель Білинська Л.В.

2011-2012 н.р.(6 місць)

Біологія - 3-тє місце Романенко Володимир, учитель Червецька Т.М.

Географія - 3-тє місце Кузьмович Тарас, учитель Горницький В.О.

Математика -3-тє місце Оліярник Олеся, учитель Топільницька О.Я., 3-тє місце Зозулюк Іван, учитель Хадай Р.І.

Астрономія - 2-ге місце Зозулюк Іван, учитель Сумарук М.В.

Правознавство - 3-тє місце Щепаняк Ольга, учитель Лабай Р.М.

2012-2013 н.р. (6 місць)

Географія - 3-тє місце Витівська Софія, учитель Олійник Л.В.

Біологія - 2-ге місце Романенко Володимир, 3-тє місце Рогач Марта, учитель Червецька Т.М.

Інформаційні технології - 3-тє місце Крижанівський Юрій, учитель Кузбит І.М.

Хімія - 3-тє місце Старенький Андрій, учитель Казновська Л.С.

Українська мова - 3-тє місце Пукаляк Софія, учителі Горницька Л.Н., Кусень Л.О.

2013-2014 н.р.(10 місць).

Біологія - 3-тє місце Йоник Ольга, 3-тє місце Старенький Андрій, 3-тє місце Ленець Роман, учитель Червецька Т.М.

Правознавство - 3-тє місце Романенко Володимир, учитель Лабай Р.М.

Математика - 3-тє місце Гольовський Андрій, учитель Ковальчук Г.М.

Християнська етика - 3-тє місце Слабик Діана, учитель Мельничук Л.П.

Хімія - 3-тє місце Старенький Андрій, учитель Казновська Л.С.

Інформаційні технології 3-тє місце Крижанівський Юрій, учитель Кузбит І.М.

Англійська мова - 3-тє місце Модрицька Евеліна, учитель Білинська Л.В.

Французька мова - 3-тє місце Романенко Володимир, учитель Стисло М.Д.

2014-2015 н.р. (8 місць)

Географія - 3-тє місце Кузьмович Максим, учитель Горницький В.О.

Біологія - 3-тє місце Рогач Марта, учитель Червецька Т.М.

Фізика - 3-тє місце Гольовський Андрій, учитель Шварц Д.Ю.

Християнська етика - 3-тє місце Витівська Марія, учитель Мельничук Л.П.

Математика - 3-тє місце Ястребська Христина, учитель Попик Н.М.

Англійська мова - 3-тє місце Романенко Володимир, вчитель Головченко Т.Я.

Французька мова3-тє місце Ястребська Христина, 3-тє місце Кульчицька Зоряна, учитель Стисло М.Д.

2015-2016 н.р.(10 місць)

Географія - 3-тє місце Кузьмович Максим, учитель Горницький В.О.

Біологія - 3-тє місце Висоцька Христина, 3-тє місце Страшівський Василь, учитель Червецька Т.М.

Фізика - 3-тє місце Страшівський Василь, учитель Сумарук М.В.

Хімія - 3-тє місце Гудзьо Олег, учитель Казновська Л.С.

Українська мова - 3-тє місце Висоцька Христина, учителі Грицько О.П., Кусень Л.О.

Англійська мова2-ге місце Йоник Ольга, учитель Хомик Л.О., 3-тє місце Рогач Марта, учитель Білинська Л.В.

Французька мова - 2-ге місце Ястребська Христина, 3-тє місце Савченко Аліна, учитель Стисло М.Д.

Рейтинг шкіл міста Самбора за результатами участі у II-му етапі (міському) Всеукраїнської олімпіади з базових предметів за кількістю призових місць

(таблиця № 4)

Н.Р.Гім-назіяСШ№ 1СШ№ 3СШ № 4СШ № 7СШ № 8СШ № 9СШ № 10Загальнокомандне місце у II-му етапі
1997--19982629101022132739I-СШ-10,II-СШ-1III-СШ-9
1998--1999422892336372735I-гімназіяII-СШ-8,III-СШ-7
1999--20004536141439282834I-гімназіяII-СШ-7,III-СШ-1
2000--20014134181340291934I-гімназія,II-СШ-7III-СШ-1,III-СШ-10
2001--20023139111126422324I-СШ-8II-СШ-1,III-гімназія
2002--20036634141626382130I-гімназіяII-СШ-8,III-СШ-1
2003--20047232131326512825I-ГімназіяII-СШ-8,III-СШ-1
2004--20056823112230443025I-гімназія,II-СШ-8III-СШ-9,III-СШ-7
2005--2006651715622412024I-гімназіяII-СШ-8,III-СШ-10
2006--20075823161318332124I-гімназіяII-СШ-8,III-СШ-10
2007--20085820191823291629I-гімназія,II-СШ-10II-СШ-8,III-СШ-7
2008--20093618212028261432I-гімназіяII-СШ-10,III-СШ-7
2009--20105226182433311728I-гімназіяII-СШ-7,III-СШ-8
2010--20116124141530301935I-гімназія,II-СШ-10III-СШ-7,III-СШ-8
2011--20125122122121352136I-гімназіяII-СШ-10,III-СШ-8
2012--20135036161933401137I-гімназіяII-СШ-8,III-СШ-10
2013--2014533023212235834I-гімназіяII-СШ-8,III-СШ-10
2014--201553308242433633I-гімназія,II-СШ-8II-СШ-10,III-СШ-1
2015--2016493114233034734I-гімназія II-СШ-10,CШ8,III-СШ-1
2016-2017 867022373966956І - гімназія, ІІ - СШ №1, ІІІ - СШ №8
2017-2018 н.р.523621162228942І - гімназія,
ІІ - СШ 10, ІІІ-СШ1
2018-2019 н.р.5238201522241040І -гімназія, ІІ - СШ 10,
ІІІ - СШ 1
2019-2020н.р.413516292631739І -гімназія, ІІ - СШ 10, ІІІ - СШ 1, СШ 8
Разом 23р.1208711355314528643363592В цілому по школах4193

Таблиця результатів ЗНО випускників Самбірської гімназії у 2016 році.

( зараховуються, як ДПА з української мови, математики, історії України)

Учителі української мови та літератури: Якубовська С.А., Горницька Л.Н., Гринько І.М., учителі математики: Ковальчук Г.М., Трицецька Л.З., Чалчинська О.Є, учитель історії Гада Л.Б. (таблиця № 5)

ПредметК-сть учасн.Середн. балМакс.бал12- тибальники% виконання на7-12балів (оцінка добре-відмінно)Рейтингсеред шкіл
Українська мова279,466288,9I-ше місце
Математика98,750188,9I-ше місце
Історія України188,642277,8I-ше місце

Загальні результати по ЗНО випускників Самбірської гімназії у 2016 році.

(українська мова та література, математика, історія України)

· Кількість випускників Самбірської гімназії у 2016 році – 27 чоловік.

· % тих, що склали тести на 9-12 балів (вищий рівень) – 48, 0 % (перше місце в рейтингу серед шкіл).

· Кількість медалістів – 2 золоті медалі, 2 срібні медалі (підтвердили рівень знань (річну оцінку).

· Всього отриманих учнями гімназії 12-ток – 5.

· Загальний середній бал – 9,0 (найвищий серед шкіл).

У рейтингу шкіл України з а середнім балом (із врахуванням результатів ЗНО з усіх предметів середні навчальні заклади розташувалися так:

Навчальний закладМісцеСередній бал
Гімназія260160,49
СШ№7292159,79
СШ№8354158,29
СШ№10641152,24
Школа –ліцей ім.А.Струся1057146,14
СШ№3 ім.В.Юричка2671132,14
СШ№1 ім.Т.Г. Шевченка2935130.30
СЗШ№44488120,42

За2016-2017 н.р. гімназія здобула45призових місць у міських олімпіадах(це 35,5 % від загальної кількості всіх призових місць у місті). Ось наші результати:

Висоцька Христина :І місце з українскої мови та літератури, біології та хімії;

ІІІ місце з англійської та французької мови.

Ястребська Христина :І місце з англійської мови та інформаційних технологій

ІІ місце з географії та ІІІ місце з інформатики

Кульчицька Юлія :І місце з історії та біології;ІІІ місце з англійської мови та географії.

Страшівський Василь:І місце з фізики та математики;ІІ місце з біології та ІІІ місце з англ.мови.

Витівська Марія:І місце з французької мови та ІІІ місце з біології, укр.мови та літ. та з христ.етики.

Біла Марта :І місце з християнської етики та ІІІ місце з французької мови.

Головчак Єлизавета :І місце з англійської мови та ІІ місце з французької мови.

Хилинський Віталій :І місцез географії та християнської етики.

Досяк Христина :І місце з української мови та літератури та ІІ місце з біології.

Досяк Ірина :І місце з математики.

Кріль Юрій :І місце з математики.

Страп Андріана:І місце з англійської мови.

Шийко Максим:І місцез математики

Шлієнко Діана :І місце з французької мови.

Кропивницька Ірина :ІІ місце з укр.мови та літератури

Кучак Марат :ІІ місце з французької мови

Хомин Вероніка :ІІ місце з фізики.

Зубар Аліна :ІІІ місцез французької мови .

Манецька Юлія:ІІІ місце з французької мови.

Нечипор Христина :ІІІ місце з трудового навчання.

Ручка Наталія :ІІІ мсіце з християнської етики.

Петрунів Христина :ІІІ місце з фізики.

Смородінов Віталій :ІІІ місце з хімії .

Яценко Христина :ІІІ місце з української мови та літератури.

Яблонська Анжеліка та Ясінська Антоніна: І місце у конкурсі знавців укр. мови та літератури ім.Шевченка

Наші учні захищали честь міста і на обласному ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад і стали переможцями

З біології Висоцька Христина Кульчицька Юлія - ІІІ місце , учитель Червецька Т.М.

З англ.мови Головчак Єлизавета , Ястребська Христина - ІІІ місце , учитель Хомик Л.О.

З франц. мови Шлієнко Діана - ІІІ місце, учитель Стисло М.Д.

З інформаційних технологій Ястребська Христина - ІІІ місце , учитель Кузбит І.М.

З основ християнської етики Біла Марта - ІІІ місце , учитель Мельничук Л.П.

Конкурсу знавців укр.мови та літератури ім.Т.Шевченка - Ясінська Антоніна - ІІІ місце , учитель Горницька Л.Н., ГрицькоО.П.

Було організовано 20 екскурсій , 9 відвідин музеїв, 41 конкурс, 39 позакласних заходів, 23 акції, 10 флешмобів, 18 зустрічей.

Наш проект по водовідведенню переміг і профінансований з міського бюджету. Я щиро дякую всім , хто віддав за нас свій голос під час голосування, за розуміння, підтримку і активну життєву позицію.

У конкурсі енергозбереження наш відеоролик зайняв ІІ місце і ми отримали нагороду – 37 енергозберігаючих лампочок.

Іван та Остап Матківські розробили міні-вітряк з побутових відходів у номінації «Життя без сміття», зайняли І місце у міському конкурсі енергозбереження і отримали нагороду конструктор LEGO для гімназії.

Нашими гостями протягом року були делегації з Польщі , Німеччини. Цілий рік нас єднала тісна , плідна співпраця з польським музичним клубом «Полонез» (керівник Гусар Х.Й.)

Команда Самбірської гімназії «У серці з Ісусом» клубу юних знавців Святого Письма зайняла І місце в фінальній грі «Що? Де?Коли?» і нагороджена Подарунковим сертифікатом на безкоштовне перебування у літньому молодіжному християнському таборі у липні на Косівщині в Карпатах.

Команда гімназії прийняла активну участь у військово-пвтріотичній грі «Сокіл». У склад команди входили : Костюк Назарій, Деркач Марта, Трач Андрій, Яхвак Іван, Бац Богдан, Айвазов Арсен, Кузьмович Максим, Головчак Єлизавета, Німилович Валерій, Лехновський Олександр, Загвойський Іван. Кашовари : Француз Софія , Герич Роман. Команда – рій «Сокіл ім. Івана Боберського» завоювала І місце серед шкіл міста (отримавши 16 грамот в окремих видах ) і буде захищати честь міста на обласному рівні.

Грамотами центру позашкільної освіти м.Самбора нагороджені за високі творчі здобутки :

Дикий Богдан - вихованець ансамблю «Юні гітаристи»

Бережницький Ростислав – вихованець дитячо-юнацького театру «Перші кроки»

Данилів Тетяна - вихованка гуртка «Паперопластик»

Криванчик Анна – вихованка гуртка «Дівочі посиденьки»

Мар’яш Ірина - вихованка гуртка «Рюкзачок»

Грамотами Самбірської ДЮСШ нагороджені за активну участь у спортивному житті міста Загвойський Андрій , Макар Віталій, Гудзьо Андрій, Павлишин Сергій , Павлійчук Руслан, Бац Богдан, Коломієць Андрій, Матвіїшин Андрій. Троє гімназистів Зубар Аліна, Головчак Єлизавета, Кузьмович Максим нагороджені Спартакіадами учасника «Форуму ідей», спрямованого на розвиток громадянського суспільства та вихованя молодих лідерів. Дипломом та подарунком нагороджений мартин Добрянський за ІІ місце в обласному етапі дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

Грамотами та подарунками нагороджені Тимчук Юлія, Хомик Лілія за зайняте ІІІ місце у конкурсі «Податки очима дітей» у номінації «Літературний твір».

Дипломом департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації нагороджується Бендик Петро за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція» у номінації «Новорічний букет».

Подяка Червецькій Т.М. за організацію та належну підготовку школярів до обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція».

Подяка Червецькій Т.М. за належну організацію заходів для підготовки та проведення Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок – 2016 (осінь)».

Диплом департамент у освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації нагороджено Пукаляка Романа , за зайняте ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (напрям «Географія рідного краю»).

Подякою департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Петрівському Олегу за участь в обласній пошуково-дослідницькій експедиції серед учнівської молоді Львівщини «Герої не вмирають» та грунтовне дослідження життя і діяльності героя , який загинув під час бойових дій на сході України у роботі «Душу-Богу, життя – Україні , честь – собі». Життєвий подвиг Володимира Юричка. (Керівники Якубовська С.А.- директор гімназії, Гринько І.М. – учитель української мови та літератури).

Обєднання українок «Яворина», Всеукраїнське об’єднання “Свобода» нагороджений учасник Всеукраїнського конкурсу літературних творів «Мама героя», присвяченого Дню матері Витівська Марія за І місце.

Диплом присуджено за літературний талант , відображення у творі любові до України, почуття національної гідності, гордості за подвиг українців-захисників, утвердження сімейних цінностей, поваги до матері., а також премією у розмірі - 1000 грн.

Подякою обєднання українок нагороджується Гринько І.М. за підготовку учнів до Всеукраїнського конкурсу літературних творів «Мама Героя».

Ще хочу звернути особливу увагу на нагороду Міністерства освіти і науки України . Наші учні 6-А та 6-Б класів:

Зубар Аліна , Деркач Марта, Костюк Назар, Матвіїшин Ольга, Витівська Марія , Матвійчук Марта, Кузьмович Максим під керівництвом заступника директора з меточної роботи Горницького В.О. стали переможцями VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка та VI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.

За роботу на тему : «Героїчний шлях 8 Самбірської бригади УГА і її командувача генерала-хорунжого Антона Кравса» учні нагороджені «Кобзарями», а наставник Горницький В.О. нагороджений подякою Міністра освіти Лілії Гриневич. Нагородження відбулося у Каневі на Чернечій горі.

Список призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2017 – 2018 н.р.

Французька мова – ІІ місце Страшівський Василь , 6 клас, вчитель Стисло М.Д.

Англійська мова – ІІІ місце Кульчицька Юлія , 5-А клас, вчитель Хомик Л.О.

Англійська мова – ІІІ місце Висоцька Хритина, 6 клас, вчитель Сулиба М.М.

Математика – ІІІ місце Досяк Ірина Олегівна, 7-А клас, вчителі Топільницька О.Я., Ковальчук Г.М.

Біологія – ІІІ місце Кульчицька Юлія, 5-А клас, вчитель Червецька Т.М.

Правознавство - ІІІ місце Висоцька Хритина, вчитель Червецька Т.М.

Інформаційні технології – ІІІ місце Кучак Марат, вчитель Кузбит І.М.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка , ІІІ місце Ясінська Антоніна , вчителі Горницька Л.Н., Грицько О.П.

Список призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2018-2019 н.р.

Біологія -ІІІ місцеКачмар Анастасія, 5-Б клас, учитель Червецька Т.М.ІІІ місцеКуртяк Олег, 6-Б клас

Географія -ІІІ місцеШийко Максим, 6-А клас, учитель Олійник Л.В.

Французька мова -ІІ місцеКачмар Анастасія, учитель Стисло М.Д.ІІІ місцеСтрашівський Василь, 7 клас, учитель Стисло М.Д.

Англійська мова -ІІ місцеКульчицька Юлія, учитель Хомик Л.О.

Інформаційні технології -ІІІ місце Шийко Максим, 6-А клас, учитель Кузбит І.М.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка , ІІ місце Висоцька Христина , 7 клас, учителі Кусень Л.О., Грицько О.П.

Список призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2019-2020 н.р.

Інформаційні технології -ІІІ місце Шийко Максим, 7-А клас, учитель Кузбит І.М.

Англійська мова -ІІ місцеКачмар Анастасія Андріївна, 6-Б клас, учитель Старенька О.Б.

Англійська мова -ІІ місцеКульчицька Юлія Юріївна, 7-А клас, учитель Хомик Л.О.

Французька мова -І місцеЯкимів Роман Васильович, 5-Б клас, учитель Стисло М.Д.

Кiлькiсть переглядiв: 448

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 24 Вересня 2020

Цей сайт безкоштовний!