Список учнів Самбірської гімназії , які нагороджені Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» за 2019-2020 н.р.

1-А клас 1-Б клас

1. Бура Соломія Тарасівна

2. Галюлько Дарія Романівна
3. Ільба Андріана Миколаївна
4. Киницька Марта Вікторівна
5. Мисько Марта Степанівна
6. Павлишин Андрій Ростиславович
7. Поручник Ростислав Романович
8. Ратич Юлія Русланівна
9. Розмус Назар Васильович
10. Трач Вікторія Іванівна
11. Федак Оксана Богданівна
12. Шевців Соломія Олегівна

1. Ваврін Романна Романівна

2. Вдов'як Наталія Тарасівна
3. Дівчур Тетяна Василівна
4. Добрянська Аліна Іванівна
5. Мудра Лілія-Анастасія Володимирівна
6. Туз Олег Андрійович
7. Утинкевич Василь Степонович
8. Циркот Святослав Романович
9. Черник Софія Любомирівна
10. Швець Роман Юрійович

2-А клас

2-Б клас

1. Бочуляк Ірина Андріївна

2. Гольовський Костянтин Андрійович

3. Ковальчук Софія Ігорівна

4. Курчик Софія Іванівна

5. Лагдан Андрій Романович

6. Сушинський Святослав Віталійович

7. Тераз Марта Петрівна

8. Тесак Наталія Олександрівна

9. Тимчишин Ірина Богданівна

10. Яворська Аліна Олегівна

1. Андрієчко Денис Миколайович

2. Герич Анастасія Богданівна

3. Іваникович Тарас Віталійович

4. Стрюкова Ангелина Миколаївна

5. Хим’як Анна Богданівна

6. Чайка Ярина Миколаївна

7. Ярошевич Ангеліна Олегівна

2-В клас

1. Брейлик Віталій Миколайович

2. Кавчак Соломія Ігорівна

3. Михалойко Віталій Богданович

4. Сташків Юрій Миколайович

5. Шмілик Ірина Романівна

3-А клас

1. Бачара Олег Віталійович

2. Браток Анна Василівна

3. Буй Максим Романович

4. Галанишин Наталія Віталіївна

5. Голяк Ілля Ярославович

6. Ковалевський Максим Артемович

7. Партика Назар Юрійович

8. Партика Тетяна Русланівна

9. Розмус Лілія Василівна

3-Б клас

1. Ковнацький Станіслав Максимович

2. Калічак Назарій Ігорович

3. Корлятович Ірина Романівна

4. Крілевич Аліна Юріївна

5. Мигаль Анна Романівна

6. Москв’як Оксана Іванівна

7. Савчин Наталія Володимирівна

8. Яценко Соломія Володимирівна

9. Ясінська Віталіна Михайлівна

10.Яцик Ярина Віталіївна

3-В клас

1. Білинська Вероніка Мар’янівна

2. Гуйдаш Василь Богданович

3. Муцин Роман Богданович

4. Плекан Софія Іванівна

5. Хома Олена Сергіївна

4-А клас

1. Лагдан Ірина Романівна

2. Мар’яш Ірина Андріївна

3. Хавко Лідія Романівна

4-Б клас

1. Хвостяк Анна Андріївна

6-А клас

1. Довбуш Іванна Юріївна

2. Пазюк Олег Сергійович

3. Петречко Остап Тарасович

4. Рейман Вікторія Сергіївна

5. Ричак Анна-Марія Юріївна

6. Славич Софія Дмитрівна

7. Тимчак Юлія Тарасівна

8. Яворська Розалія Теофілівна

6-Б клас

1. Васік-Чернецьку Вікторія Василівна

2. Іванова Марія Вячеславівна

3. Завійська Ірина Юріївна

4. Качмар Анастасія Андріївна

5. Криванчик Анна Михайлівна

6. Пижик Соломія Віталіївна

7. Хомин Вероніка Русланівна

Список учнів, нагороджених свідоцтвами з відзнакою про базову середню освіту

5-А клас

1. Бурий Ярослав Тарасович

2. Данилюк Богдан Олександрович

3. Кріль Юрій Романович

4. Лабай Сергій Володимирович

5. Пиртко Назарій Ігорович

6. Проць Максим Назаровичу

7. Тисовський Олег Ярославович

8. Хавко Денис Романович

9. Чип Богдан Іванович

5-Б клас

1. Волошинський Святослав Ігорович

2. Петрущак Катерина Юріївна

3. Яблонська Анжела Романівна

4. Якимів Роман Васильович

Кiлькiсть переглядiв: 1082

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 18 Листопада 2020

Цей сайт безкоштовний!