Керуючись Положенням про Похвальний лист нагородити Похвальним листом «За високі досягнення у навчанні» за 2020-2021 н.р. таких учнів гімназії:

1-А клас 1-Б клас

1. Зубрицького Лева Ігоровича

2. Кузьмович Юлію Юріївну

3. Кульчицьку Анастасію

4. Мацур Тетяну Віталіївну

5. Павлик Марію Володимирівну

6. Павлійчука Дениса Володимировича

7. Штогрин Анну Миколаївну

1. Геряк Юлію Юріївну

2. Мощовську Софію Михайлівну

3. Паславського Маркіяна Анатолійовича

4. Прозор Вероніку Юріївну

5. Чигуру Софію Василівну

2-А клас

2-Б клас

1. Буру Соломію Тарасівну

2. Ільбу Андріану Миколаївну

3. Киницьку Марту Вікторівну

4. Кульчицького-Жигайла Святослава Ярославовича

5. Мацигін Вікторію Миколаївну

6. Мисько МартуСтепанівну

7. Павлишина Андрія Ростиславовича

8. Трач Вікторію Іванівну

9. Федак Оксану Богданівну

10. Шевців Соломію Олегівну

1. Ваврін Романну Романівну

2. Добрянську Аліну Іванівну

3. Утинкевича Василя Степановича

4. Циркота Святослава Романовича

5. Черник Софію Любомирівну

3-А клас

1.Бочуляк Ірину Андріївну

2. Гольовського Костянтина Андрійовича

3. Ковальчук Софію Ігорівну

4. Лагдана Андрія Романовича

5. Тимчишин Ірину Богданівну

6. Яворську Аліну Олегівну

3-Б клас

1. Андрієчка Дениса Миколайовича

2. Стрюкову Ангелину Миколаївну

3. Чайку Ярину Миколаївну

4.Ярошевич Ангеліну Олегівну

3-В клас

1. Михалойка Віталія Богдановича

4-А клас

1. Браток Анну Василівну

2. Буй МаксимаРомановича

3. Партику Назара Юрійовича

4. Партику Тетяну Русланівну

5. Розмус Лілію Василівну

4-Б клас

1. Лагдан Ірина Романівна

2. Мар’яш Ірина Андріївна

3. Хавко Лідія Романівна

1. Ковнацького Станіслава Максимовича

2. Калічак Назарія Ігоровича

3. Корлятович Ірину Романівну

4. Мигаль Анну Романівну

5. Москв’як Оксану Іванівну

6. Савчин Наталію Володимирівну

7. Яценко Соломію Володимирівну

4-В клас

1. Гуйдаша Василя Богдановича

2. Муцина Романа Богдановича

6-А клас

1. Довбуш Іванна Юріївна

2. Пазюк Олег Сергійович

3. Петречко Остап Тарасович

4. Рейман Вікторія Сергіївна

5. Ричак Анна-Марія Юріївна

6. Славич Софія Дмитрівна

7. Тимчак Юлія Тарасівна

8. Яворська Розалія Теофілівна

1. Данилюка Богдана Олександровича

2. Брону Соломію Андріївну

3. Бурого Ярослава Тарасовича

4. Кріля Юрія Романовича

5. Лабая Сергія Володимировича

6. Пиртка Назара Ігоровича

7. Проця Максима Назаровича

8. Тисовського Олега Ярославовича

9. Хавка Дениса Романовича

6-Б клас

1. Волошинського Святослава Ігоровича

2. Якиміва Романа Васильовича

3. Петрущак Катерину Юріївну

4. Яблонську Анжеліку Романівну

Видати свідоцтва з відзнакою про базову середню освіту учням 5(9) класів:

5-А клас

1. Грозика Юрія Романовича

2. Лагдан Ірину Романівну

3. Мар’яш Ірину Андріївну

4. Ощипок Аліну Богданівну

5. Хавко Лідію Романівну

5-Б клас

1. Хвостяк Анну Андріївну

2. Павлійчука Руслана Володимировича

Нагородити учнів 7(11) класу «За високі досягнення в навчанні» золотою медаллю:

Завійську Ірину Юріївну

Іванову Марію Вячеславівну

Пижик Соломію Віталіївну

Ричак Надію Юріївну

Тимчак Юлію Тарасовичу

Хомин Вероніку Русланівну

Яворську Розалію Теофілівну

«За досягнення в навчанні» срібною медаллю:

Пазюка Олега Сергійовича

Петречка Остапа Тарасовича

Рейман Вікторію Сергіївну

Кiлькiсть переглядiв: 1404

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 13 Вересня 2021

Цей сайт безкоштовний!