САМБІРСЬКА ГІМНАЗІЯ

Наказ

29 травня 2020 р. Самбір № 57

Про перевід учнів 1-4, 6

гімназійних класів

Відповідно до наказу МОН України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та рішенням педагогічної ради (протокол № 4 від 26.05.2020 р.)

НАКАЗУЮ:

1. Перевести до наступного класу

у 2-А клас
1. Буру Соломію Тарасівну
2. Вуйко Дем’яна Мар’яновича
3. Галюлько Дарію. Романівну
4. Гдульську Анастасію Василівну
5. Горбей Артура Ігоровича
6. Добрянського Максима Олеговича
7. Ільбу Андріану Миколаївну
8. Киницьку Марту Вікторівну
9. Колток Руслана Богдановича
10. Кривицького Максима
11. Кульчицького-Жигайла Святослава Ярославовича
12. Лесик Олександру Тарасівну
13. Мацигін Вікторію Миколаївну
14. Мигу Єву Сергіївну
15. Мисько Марта Степанівна
16. Павлишина Андрія Ростиславовича
17. Поручника Ростислава Романовича
18. Ратич Юлію Русланівну
19. Розмуса Назарія Васильовича
20. Саварин Софію Ростиславівну
21. Тарабан Марту Вікторівну
22 Трач Вікторію Іванівну
23. Федак Оксану Богданівну
24. Форманюк Анну Валеріївну
25. Фура Кирила Ростиславовича
26. Чепіля Андрія Романовича
27. Чижович Вероніку Романівну
28. Шевців Соломі. Олегівну
у 2-Б клас
1. Бешлей Марту-Моніку Андріївну
2. Білинського Павла Мар’яновича
3. Білинську Марію Ярославівну
4. Ваврін Романну Романівну
5. Вдов’як Наталію Тарасівну
6. Гринейка Михайла Миколайовича
7. Грицака Артемія Віталійовича
8. Гришина Артема Олександровича
9. Дівчур Тетяну Василівну
10. Добрянську Аліну Іванівну
11. Дунь Павла Васильовича
12. Кавчака Мирона Романовича
13. Кузьмяка Віталія Володимировича
14. Кузбита Олексія Юрійовича
15. Куча Руслана Андрійовича
16. Лазурко Лілію Ігорівну
17. Майнич Тамару Андріївну
18. Михалевич Марту Віталіївну
19. Мудру Лілію-Анастасію Володимирівну
20. Невела Віктора Юрійовича
21. Пака Володимира Олексійовича
22. Подоляк Катерину Василівну
23. Пораду Андрія Івановича
24. Пиця Романа Володимировича
25. Пиця Юрія Володимировича
26. Розмус Діану Романівну
27. Рудяка Олега Олександровича
28. Страхоцьку Аліну Юріївну
29. Темника Дениса Богдановича
30. Туза Олега Андрійовича
31. Утинкевича Василя Степановича
32. Циркота Святослава Романовича
33. Фігуру Романа Михайловича
34. Черник Софію Любомирівну
35. Швеця Романа Юрійовича

у 3-А клас

1. Библик Ірину Іванівну
2. Бочуляк Ірину Андріївну
3. Вонсовича Маркіяна Михайловича
4. Гнатишак Софію Романівну
5. Гольовського Костянтина Андрійовича
6. Городиську Діану Ростиславівну
7. Дорош Катерину Ігорівну
8. Ковальчук Софію Ігорівну
9. Комарець Анастасію Андріївну
10. Кулькевич Рому Дмитрівну
11. Курчик Софію Іванівну
12. Куцалабу Назара Богдановича
13. Лаща Маркіяна Андрійовича
14. Лагдана Андрія Романовича
15. Левінську Ярину Ігорівну
16. Михайліва Романа Володимировича
17. Петрущак Софію Юріївну
18. Писанську Марію В’ячеславівну
19. Проскурняка Івана Володимировича
20. Ричака Ярослава-Івана Юрієвича
21. Рожка Володимира Іванович
22 Сорувку Христину Олександрівну
23. Сушинського Святослава Віталійовича
24. Тераз Марту Петрівну
25. Тесак Наталію Олександрівну
26. Тимчишин Ірина Богданівна
27. Яворську Аліну Олегівну
у 3-Б клас
1. Андрієчка Дениса Миколайовича
2. Вихованського Ярослава Юрійовича
3. Волошин Софію Андріївну
4. Герич Анастасію Богданівну
5. Іваниковича Тараса Віталійовича
6. Іволгу Андріану Михайлівну
7. Ільківа Артура Мирославовича
8. Кулебу Олега Романовича
9. Курила Андрія Ігоровича
10. Кушніра Давида Васильовича
11. Лазурчак Олену Іванівну
12. Маланкевича Миколу Володимировича
13. Масляного Ярослава Івановича
14. Петрівського Івана Романовича
15. Рака Антона Адамовича
16. Стрюкову Ангелину Миколаївну
17. Спільник Софію Володимирівну
18. Хим’як Анну Богданівну
19. Чайку Ярину Миколаївну
20. Ярошевич Ангеліну Олегівну
у 3-В клас
1. Андраша Михайла Тарасовича
2. Басараб Наталію Мар’янівну
3. Брейлика Віталія Миколайовича
4. Бугіра Юрія Васильовича
5. Віхрак Анну-Марію Іванівну
6. Гринько Жанну Романівну
7. Кавчака Олександра Романовича
8. Кавчак Соломію Ігорівну
9. Комарницьку Валерію Олександрівну
10. Кульчицьку-Костик Андріану Ігорівну
11. Куцинду Олександра Романовича
12. Мар’яша Миколу Андрійовича
13. Михалойка Віталія Богдановича
14. Овсяннікова Тимофія Дмитровича
15. Оліярник Анастасію Тарасівну
16. Пляцок Владислава Назаровича
17. Полянську Соломію Володимирівну
18. Потича Володимира Володимировича
19. Середницького Андрія Васильовича
20. Сорокіна Мар’яна Володимировича
21. Сташківа Юрія Миколайовича
22. Хомута Назарія Романовича
23. Шмілик Ірину Романівну

у 4-А клас

1. Бачару Олега Віталійовича
2. Браток Анну Василівну
3. Буя Максима Романовича
4. Вуйка Миколу Миколайвича
5. Вуйка Романа Миколайвича
6. Галанишин Наталію Віталіївну
7. Голяка Іллю Ярославовича
8. Дмитришин Софію Миколаївну
9. Засухіну Юлію Олександрівну
10. Засухіну Ярину Олександрівну
11. Качинську Анастасію Михайлівну
12. Кісилевич Діану Юріївну
13. Ковалевського Максима Артемовича
14. Кохан Соломію Володимирівну
15. Коцюбу Артема Андрійовича
16. Крет Евеліну Юріївну
17. Лаб’яка Романа Руслановича
18. Мицак Ірину Богданівну
19. Неофіту Анну Олександрівну
20. Никитюка Геннадія Павловича
21. Партику Назарія Юрійовича
22. Петренко Вероніку Орестівну
23 Петрину Тетяну Русланівну
24. Прозор Марію Іванівну
25. Розмус Лілію Василівну
26. Холявко Марію Ростиславівну
27. Штогрин Олену Миколаївну
28. Щербу Крістіну
у 4-Б клас
1. Ванцевич Анну Віталіївну
2. Васьків Вероніку Володимирівну
3. Головко Марту Орестівну
4. Дашинича Максима Івановича
5. Жулкевич Олену Андріївну
6. Калічвка Назара Ігоровича
7. Ковнацького Станіслава Максимовича
8. Комаровську Кароліну Михайлівну
9. Корлятович Ірину Романівну
10. Костяк Ірину Василівну
11 Костяк Мартина Руслановича
12. Крілевич Аліну Юріївну
13. Кузбита Григорія Андрійовича
14. Маселка Олександра Віталійовича
15. Мигаль Анну Романівну
16. Москв’як Оксану Іванівну
17/ Орлицького Назара Андрійовича
18. Пумпу Назарія Васильовича
19. Рудяк Романію Олегівну
20. Савчин Наталію Володимирівну
21. Сарахмана Тараса Михайловича
22. Ситника Ярослава Григоровича
23. Тимціва Михайла Володимировича
24. Трілу Богдана Олеговича
25. Цап Вероніку Олегіну
26. Ясінську ВіталінуМихайлівну
27. Яценко Соломію Володимирівну
28. Яцик Ярину Віталіївну
у 4-В клас
1. Білинську Вероніку Мар’янівну
2. Веселовського Артура Олеговича
3. Грицишина Михайла Богдановича
4. Гуйдаша Василя Богдановича
5. Даха Івана Павловича
6. Жовніра Артура Андрійвича
7. Жука Назара Романовича
8. Козяк Христину Русланівну
9. Крилевич Каріну Юріївну
10. Лагдана Назарія Михайловича
11. Лісного Данила Івановича
12. Мисько Анастасію Петрівну
13. Муцина Романа Богдановича
14. Олача Назара Володимировича
15. Павлюченко Анну Тарасівну
16. Пижик Аліну Віталіївну
17. Плекан Софію Іванівну
18. Поручник Христину Ігорівну
19. Присяжну Марію Ігорівну
20. Розмус Вікторію Романівну
21. Солонину Анастасію Тарасівну
22 Тарнавську Анастасію Романівну
23. Фатеригу Андрія Васильовича
24. Хому Олену Сергіївну
25. Чайка Святослава Михайловича
26. Шабо Марію Миколаївну
27. Яворську Ірину Ярославівну
у 5-А клас
1. Білинську Ірину Ярославівну
2. Бурака Миколу Миколайовичу
3. Голопич Марію Миколаївну
4. Грозика Юрія Романовича
5. Затварського Андрія Андрійовича
6. Кацібана Ростислава Івановича
7. Качор Єлизавету-Вікторію Михайлівну
8. Козака Софію Віталіївну
9. Лагдан Ірину Романівну
10. Маркевич Юлію Олегівну
11. Мар’яш Ірину Андріївну
12. Медвідь Андрія Михайловича
13. Мицак Вероніку Романівну
14. Монастирську Діану Андріївну
15. Ощипок Аліну Богданівну
16. Паславську Соломію Анатоліївну
17. Прозор Олександра Івановича
18. Роп Мар’яну Василівну
19. Сверичевського Дениса Романовича
20. Сольську Віталіну Іванівну
21. Сілецького Віталія Володимировича
22. Токара Назарія Михайловича
23. Хавко Лідію Романівну
24. Цимбалу Ростислава Івановича
25. Чубик Анну Василівну
26. Яблонського Романа Романовича
у 5-Б клас
1. Дмитрук Анну Дмитрівну
2. Вихованську Марту Михайлівну
3. Гудзьо Андрія Олеговича
4. Загвойського Андрія Івановича
5. Зубрицьку Дарію Ігорівну
6. Колодій Іванну Юріївну
7. Коломієць Андрія Ігоровича
8. Кривду Христину Андріївну
9. Короля Данила Сергійовича
10. Кухара Артура Анатолійовича
11. Ладичука Дениса Олексійовича
12. Лазор Анастасію Ростиславівну
13. Макара Віталія Олеговича
14. Мельнічика Андрій Андрійович
15. Матвіїшин Андрія Ярославовича
16. Павлишиан Сергія Ростиславовича
17. Павлійчук Руслан Володимирович
18. Подолець Вікторію Ігорівну
19. Петруняка Віталія Володимировиса
20. Писар Олену Романівну
21. Струс Анастасію Богданівну
22. Стиранку Вероніку Романівну
23. Сергійчук Юлію Іванівну
24. Утинкевич Вікторію Степанівну
25. Унятович Марію Русланівну
26. Фур Діану Ростиславівну
27. Хвостяк Анну Андріївну
28. Хомик Лілію Романівну
29. Щербину Вероніку Андріївну

у 7-А клас

1. Ахмадєєву Анастасію Віталіївну
2. Бендика Петра Володимировича
3. Бобик Вікторію Андріївну
4. Боровського Максима Орестовича
5. Гілевича Романа Романовича
6. Довбуш Іванну Юріївну
7. Завируху Наталію Ігорівну
8. Запотіцького Марка Валерійовича
9. Колодія Богдана Юрійовича
10. Мельника Дмитра Михайловича
11. Мельник Ольгу Андріївну
12. Микуляк Наталію Андріївну
13. Надорожного Артура-Романа Тарасовича
14. Пазюка Олега Сергійовича
15. Партику Іванну-Анастасію Ігорівну
16. Партику Іванну-Соломію Ігорівну
17. Пуцелиа Назарія Руслановича
18. Петречка Остапа Тарасовича
19. Рейман Вікторію Сергіївну
20. Ричак Анну-Надію Юріївну
21. Славич Софію Дмитрівну
22. Сокальську Вероніку Іванівну
23. Тимчак Юлію Тарасівну
24. Чорнобая Антона Антоновича
25. Фрича Ростислава Васильовича
26. Хомічак Анну Андріївну
27. Яворську Розалію Теофілівну

у 7-Б класу

1. Библик Діану Ігорівну
2. Білика Сильвестра Олеговича
3 Бараняк Лілію Василівну
4. Васік-Чернецьку Вікторію-Марію Василівну
5. Вихованського Дмитра Юрійовича
6. Завійську Ірину Юріївну
7. Здреник Рому Юріївну
8. Іванову Марію Вячеслаівну
9. Качмар Анастасію Андріївну
10. Кузи Андріана Андрійовича
11. Криванчик Анну Михайлівну
12. Криванчик Марію Михайлівну
13. Намачинську Діану Романівну
14. Пижик Соломію Віталіївну
15. Рожко Соломію Ігорівну
16. Тарабан Вікторію Віталіївна
17. Француз Лесю Олегівну
18. Хомин Вероніку Русланівну

Директор гімназії С.А.Якубовська

САМБІРСЬКА ГІМНАЗІЯ

Наказ

29 травня 2020 р. Самбір № 58

Про перевід учнів 5 класів

Відповідно до наказу МОН України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та рішенням педагогічної ради (протокол № 4 від 26.05.2020 р.)

НАКАЗУЮ:

1. Перевести до наступного класу

у 6-А клас
1. Адамчук Анну Ярославівну
2. Антоняка Романа Михайловича
3. Бобак Юлію Ігорівну
4. Брону Соломію Андріївну
5. Бурого Ярослава Тарасовича
6. Гаду Марію-Ярину Богданівну
7. Гриник Анну Марію Володимирівну
8. Гірняк Марту Василівну
9. Данилюка Богдана Олександровича
10. Заяць Вікторію Андріївну
11. Кріль Юрія Романовича
12. Кубіна Олександра Михайловича
13. Лабая Сергія Володимировича
14. Мельника Андрія Ростиславовича
15. Орлицьку Вікторію Андріївну
16. Пелехович Маряну Анатоліївну
17. Пиртка Назара Ігоровича
18. Проця Максима Назаровича
19. Пумпу Вероніку Василівну
20. Розквас Олену Володимирівну
21. Рочняка Дмитра Ігоровича
22. Сліпеньку Софію Андріївну
23. Сорочака Владислава Романовича
24. Струбицького Святослава Юрійовича
25. Тарабан Ярину Сергіївну
26. Тераза Андрія Петровича
27. Тимців Анастасію Юріївну
28. Тимчишак Юлію Романівну
29. Тиндика Олександра Олександровича
30. Тисовського Олега Ярославовича
31. Уштвана Зоряна Михайловича
32. Хавка Дениса Романовича
33. Чипа Богдана Івановича
у 6-Б клас
1. Волошинського Святослава Ігоровича
2. Гринейка Павла Миколайовича
3. Гришина Максима Олександровича
4. Данилів Тетяну Михайлівну
5. Держипільського Данила Миколайовича
6. Довгу на Ростислава Руслановича
7. Дудяка Павла Михайловича
8. Залокоцьку Юлію Ігорівну
9. Качмара Ігоря Володимировича
10. Кульчицького-Жигайла Андрія Богдановича
11. Ладанай Лілію Богданівну
12. Матківського Остапа Володимировича
13. Мірошниченка Олега Юрійовича
14. Муцин Світлану Ігорівну
15. Нестера Володимира Миколайовича
16. Німеровського Олександра Олеговича
17. Нечипора Петра-Ростислава Михайловича
18. Олеар Емілію Петрівну
19. Пазюк Юлію Сергіївну
20. Пак Марію-Анастасію Олексіївну
21. Петрущак Катерину Юріївну
22. Прокопович Діану Романівну
23. Розмус Юлію Романівну
24. Семаша Андрія Івановича
25. Сілецьку Лілію Володимирівну
26. Симіва Андрія Васильовича
27. Сорокіну Софію Володимирівну
28. Страхоцьку Лілію Юріївну
29. Туз Анастасію Андріївну
30. Чижович Юлію Романівну
31. Яблонську Анжелу Романівну
32. Яворського Віталія Івановича
33. Якиміва Романа Васильовича
34. Яценко Іванну Миколаївну

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор гімназії С.А.Якубовська

Кiлькiсть переглядiв: 78

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 22 Жовтня 2020

Цей сайт безкоштовний!