Наша гордість

Видатні особи, які навчались в Самбірській гімназії

1.

Бандрівський Дмитро

Народився в селі Городище Самбірського району. Закінчив Львівський університет. Письменник, критик, педагог, громадський діяч, відомий франкознавець.

2.

Баран Степан

Народився у Самборі. Громадський і політичний діяч. Журналіст у часописах «Діло» і «Свобода», Державний секретар земельних справ ЗУНР, посол до польського Сейму.

3.

Баранецький Микола

Народився у селі Кульчиці Самбірського району. Відомий релігійний і громадський діяч у Галичині.

4.

Барнич Ярослав

Народився в селі Балинцях Коломийського району. Педагог, громадсько-політичний діяч, композитор, диригент, музикознавець, лідер модерної української оперети. Закінчив гімназію у Відню, Вищий Музичний інститут імені Лисенка у Львові. Берлінську консерваторію. Викладач музики у Самбірській гімназії та учительській семінарії. Старшина Легіону УСС, разом з Михайлом Гайворонським організував смичковий квартет УСС, диригент Військового стрілецького театру, музичний керівник українського театру «Руська Бесіда», організатор Самбірського аматорського театру, музичний керівник «Українського театру», диригент Самбірського хору «Боян», викладач у філії Музичного театру імені Лисенка. Створив опери: “Дівча з Маслосоюзу», «Шаріка», «Пригоди в Черчі».

5.

Бережницький Олександр

Народився у селі Черхава Самбірського району. Закінчив Львівський університет. Громадський діяч, активний член юнацької організації «Пласт», член товариства і музею «Бойківщина». Працював викладачем у Самбірській гімназії.

6.

Біленький Теодор

Народився у місті Рогатин Івано-Франківської області.

Закінчив Львівський університет. Директор Самбірської учительської семінарії та Самбірської гімназії. В`язень концтабору у Симбірську і «Береза Картузька» Педагог, засновник жіночої учительської семінарії та гімназії «Рідна Школа», співорганізатор музею і товариства «Бойківщина».

7.

Біленький Ярослав

Народився у Самборі. Закінчив Віденський університет, викладач Львівського університету. В УГВР займав пост міністра юстиції. Похований в Самборі.

8.

Біликовський Іван.

Народився в селі Бабино Самбірського району.Професор Самбірської гімназії і Львівського музичного інституту, організатор музичного товариства «Боян» у Станіславові. Автор збірки хорових творів на вірші Тараса Шевченка: «Гамалія», «Думи, мої», «Ой три шляхи широкії», «Сонце заходить», співу «Многая літа».

9.

Боберський Микола

Народився в селі Лопушанка Турківського району. Навчався у духовних семінаріях Львова і Перемишля, був парохом на Самбірщині. Священик, громадський діяч, письменник, член товариства «Просвіта», організатор читалень «Просвіта» та Братств Тверезості.

10.

Боберський Іван

Відомий український педагог, теоретик і практик української фізичної культури. Засновник товариства «Україна» у Львівському університеті, автор підручника з фізичної культури, вчитель синів Івана Франка, Петра і Тараса. Народився у селі Дорожів Дрогобицького району. Відомий громадський діяч, організатор спортивних товвариств «Сокіл» у Галичині. Започаткував створення УСС. Член бойової Управи і секретар ЗУНР.

11.

Борковський Олександр

Народився на Лемківщині у селі Загутин. Педагог, журналіст, письменник, перекладач, автор підручників латинської мови для українських шкіл. Закінчив Львівський університет, викладач Самбірської гімназії, директор Дрогобицької гімназії, редагував львівську газету «Діло», журнал «Зоря» і «Батьківщина».

12.

Бурко Дмитро

Народився в селі Татарах Самбірського району. Педагог, громадський і політичний діяч. Закінчив філософський факультет Львівського університету. Професор Дрогобицької гімназії. Сотник артилерії Корпусу УСС у Києві, рпресований НКВД у Дрогобицькій тюрмі.

13.

Голинський Петро

Народився у селі Підгайчиках Самбірського району. Громадський, політичний і релігійний діяч. Закінчив богословський факультет в австрійському місті Інсбруку. Працював катехитом у Перемишльській гімназії, прелатом Папи Римського в Німеччині.

14.

Горницький Любомир

Народився у селі Б’єгу коло Горлиць Сяноцького повіту. Відомий український піаніст і професор музики., талановитий педагог, давав беплатні лекції учням, мав багато прийомних дітей. Музику студіював у Високій музичній школі Мюнхена, Мадридській консерваторії. Концертував у багатьох країнах Європи, Африки і Америки. Віце-президент українського Музичного Інституту Америки. Виховав цілу плеяду українських музикантів. Як композитор писав музичні твори філософського спрямування.

15.

Дашо Станіслав

Народився у Самборі. Священик, громадський діяч, старшина УГА, член товариства «Бойківщина». Закінчив духовну семінарію в Перемишлі, працював катехитом у Старому Самборі. Був ініціатором і засновником товариства та літопису «Бойківщина» у США.

16.

Залеський Тадей

Народився у селі Тростянці Малому Золочівського району. Закінчив Золочівську гімназію. Визначний педагог і організатор молоді, громадсько-політичний діяч. Закінчив філософський факультет Львівського університету за спеціальністю українська і класична філолологія. Працював викладачем учительської семінарії у Заліщиках, Відню, професором у гімназіях Самбора і Стрия, був послом до Національної ради в Станіславові, учасником проголошення злуки ЗУНР з УЦНР у 1919 році у Києві, керівник Таємного «Пласту» у Самбірській гімназії.

17.

Заревич Федір

Народився у Славську Сколівського району. Письменник, журналіст з великої букви, громадсько-політичний діяч, предтеча Івана Франка. Навчався у Станіславській і Самбірській гімназіях. Входив до складу гуртка «Руська Трійця» другого покоління. Був редактором журналу «Вечорниці», газети «Русь», часопису «Мета». Він вперше помістив у часописі «Мета» текст вірша Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна», звідки його взяв і поклав на музику Михайло Вербицький. Написав повісті: «Хто не любив», «Загубидуш», «Хлопська дитина». На його творах вчився Іван Франко, високо його цінив і вважав його своїм предтечею.

18.

Кавлужняцький Омельян

Народився у селі Тур`є Старосамбірського району. Український вчений, філолог, палеограф, громадський діяч. Закінчив Віденський університет, професор Чернівецького університету, член Бухарестської і Петербурзької Академії Наук.

19.

Івашко Володимир

Народився у Судовій Вишні. Священик, громадський діяч, керівник молодіжної організації «Пласт», голова Самбірської організації ВСУМ, співорганізатор спортивного товариства і футбольного клубу «Дністер». Закінчив духовну семінарію в Перемишлі, був помічником декана у Самбірській церкві Різдва Пресвятої Богородиці, катехитом у Самбірській гімназії.

20.

Іванець Іван

Народився у селі Баранівцях Самбірського району. Художник, неперевершений майстер відтворення стрілецької епопеї, співзасновник Пресової кватири УСС, автор форми одягу Січових Стрільців, а також шапки-мазепинки та Стрілецького прапора. В`язень концтабору ГУЛАГу.

21.

Кміт Юрій.

Народився в селі Кобло Старосамбірського району. Письменник, етнолог, громадський діяч, член товариства «Бойківщина», уклав «Словник бойківського говору». Твори писав бойківським діалектом. Був священиком у селі Чайковичі Самбірського району.

22.

Княжинський Антін

Народився у селі Тисовиця Старосамбірського району. Громадський і політичний діяч, співзасновник і голова товариства «Бойківщина, професор Самбірської гімназії, перший почесний громадянин міста Самбора, старшина УСС і УГА. Викладав латинську і українську мови та історію у гімназії і вчительській семінарії. Був заарештований в Австрії органами «Смерш» і відбував 10-літню каторгу в ГУЛАГу. Здійснював з учнями експедиції Бойківщиною, Лемківщиною, Волинню, Карпатами. Написав перші книжки про ГУЛАГ: «На дні СССР», В країні неволі», Дух нації».

23.

Козбур Іван

Народився в селі Береги Самбірського району. Громадський діяч, співзасновник товариства і музею «Бойківщина», голова Повітової ради Самбора, сотник УСС, суддя Окружного суду в Самборі. Закінчив юридичний факультет Львівського університету. Відбував 10-літню каторгу в ГУЛАГу.

24.

Колесса Філарет

Народився у селі Піщани Стрийського району. Композитор, фольклорист, етнограф, професор Самбірської гімназії, літературознавець, академік, професор Львівського університету, директор етнографічного музею у Львові. Навчався у Віденському та Львівському університетах. Член Наукового Товариства імені Тараса Шевченка, академік Всеукраїнської Академії Наук, директор Державного музею етнографії, директор Інституту мистецтвознавства, фольклору і етнографії, професор Самбірської гімназії.

25.

Колесса Микола

Народився у Самборі. Композитор, музикознавець, диригент, професор Львівської консерваторії, лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка.

26.

Кравс Антін

Народився у місті Берегометі на Буковині. Полковник УГА. Командував 8-ою Самбірською Бригадою УГА, 2-ою Армією УНР під командуванням Симона Петлюри у чині генерал-четар. У складі його армії були сотні випускників Самбірської гімназії. Звільняв Київ від муравйовських банд. Один з кращих полководців. Автор спогадів «За українську справу».

27.

Лакота Григорій.

Народився у селі Задністряни Самбірського району. Громадський та релігійний діяч, Перемиський єпископ.

28.

Луців Лука

Народився в селі Грушів Дрогобицького району. Письменник, літературний критик, педагог, журналіст, старшина УСС і УГА. Закінчив філософський факультет Празького університету, викладач Самбірської гімназії та вчительської семінарії. Написав книгу «Література і життя» про розстріляних заручників ГЕСТАПО.

29.

Луцький Остап

Народився в селі Лука Самбірського району. Поет-молодомузівець, громадсько-політичний діяч, сотник УГА, начальник штабу, ад`ют ант Архикнязя Вільгельма Габсбурга (Василя Вишиваного). Навчався у Празькому, Краківському та Львівському університетах, посол до польського Сейму, сенатор. Відбував каторгу в ГУЛАГу.

30.

Менцинський Модест

Народився у селі Новосілках Мостиського району. Учень Філарета Колесси. Закінчив Франкфуртську консерваторію. Оперний співак світової слави, перший тенор Стокгольмської, Кельнської та Львівської опер, вперше виконав Гімн України у його скороченій інтерпретації. Давав доброчинні концерти в Галичині, меценат побудови сиротинця в Підбужі.

31.

Носалевич Олександр

Народився в селі Біличі Старосамбірського району. Відомий оперний співак (бас-баритон). Вчився у Віденській і Кельнській консерваторіях. Виступав в оперних театрах багатьох міст Європи.

32.

Онишкевич Михайло

Народився у селі Бісковичі Самбірського району. Вчений-мовознавець, лексиколог, діалектолог. Уклав «Словник бойківського говору». Закінчив Львівський університет, професор Львівського університету.

33.

Онишкевич Степан

Народився в селі Угнів Рава-Руського району. Священик, громадський і політичний діяч, посол до Австрійського парламенту, член Національної ради ЗУНР. Організатор відкриття дошки Маркіяну Шашкевичу на Самбірській церкві. Активний діяч товариства «Дністер» і «Карпати».

34.

Ортинський Степан

Народився в селі Ортиничах Самбірського району. Відомий релігійний та громадський діяч, перший Архиєпископ греко-католиків у США

35.

Пюрко Богдан

Народився у Самборі. Музикознавець, професор Самбірської та Дрогобицької гімназій, організатор і диригент самбірського церковного хору, дрогобицького хору «Боян», комендант таємного «Пласту» гімназії. Закінчив Празьку консерваторію, автор пісні «Дивна Твоя Таїна».

36.

Рабій Франц

Народився в Самборі. Священик, громадський діяч, член Самбірської Повітової Національної ради, член товариства «Бойківщина», декан і парох у місті Самборі. Учасник листопадового Чину, в`язень польських концтаборів. Розбудував Самбірську церкву, придбав будинки для Самбірської «Захоронки», побудував «Ризницю». Його стараннями проведено коронацію Самбірської Чудотворної ікони. Написав книжку «Самбірська Чудотворна ікона».

37.

Рабій Юліан

Народився у Самборі. Адвокат, громадський діяч, історик-краєзнавець, написав багато краєзнавчих розвідок про Самбірщину, в тому числі фундаментальну працю «Княжий город Самбір».

38.

Рабій Михайло

Народився у Самборі. Доктор філософії, етнограф, письменник, дійсний член НТШ, викладач Дрогобицької гімназії, активний громадський діяч, старшина УСС та УГА.

39.

Рабій Володимир

Народився у місті Самборі. Священик, громадський і політичний діяч. Капелан в лавах УСС та УГА

40.

Ріпецький Всеволод

Народився у місті Самборі. Громадсько-політичний діяч на Самбірщині і Дрогобиччині, Повітовий комісар ЗУНР Турківщини. Закінчив юридичний факультет у Львівському університеті.

41.

Ріпецький Теодор

Народився у місті Нижанковичах. Священик, громадсько-політичний діяч. Працював у товаристві «Руська Бесіда», заснував товариство «Ризниця» і збудував для нього будинок, працював катехитом у Самбірській виділовій школі. Автор книжок на релігійні та історичні теми.

42.

Ріпецький Степан

Народився у місті Самборі. Громадський і політичний діяч. Добровольцем всупив до лав УСС, брав участь у боях на Лисоні, Маківці, четар УГА. Закінчив Львівський університет, пізніше юридичний факультет у Карловім університеті у Празі.

43.

Рудницький Антін

Народився у селі Лука Самбірського району. Педагог, композитор, піаніст, диригент, теоретик мистецтва. Навчався у Самбірській і Львівській гімназіях, Львівській консерваторії. Клас диригентури студіював при Берлінській філармонії, був диригентом у Харківському оперному театрі, Львівському театрі опери і балету, в оперних театрах Варшави. Меценат, кошти зароблені на концертах віддавав на побудову Народної лічниці у Львові. Закінчив свою музичну діяльність викладачем музики і вокалу у Музичній Академії Америки.

44.

Савицький Роман

Народився у місті Сокалі. Педагог, музичний критик, диригент, піаніст-віртуоз. Під час навчання у Самбірській гімназії диригував хором «Боян», активний член «Пласту». Закінчив Львівський музичний інститут і Празьку консерваторію. Викладач музики у Самбірській філії Львівського музичного інституту, доцент Львівської консерваторії, професор Музичного інституту імені Лисенка у Львові, засновник «Союзу українських професійних музикантів», президент Українського музичного інституту Америки.

45

Скорик Михайло

Народився в селі Лука Самбірського району. Педагог, громадський і пролітичний діяч, співзасновник товариства і музею «Бойківщина». Учасник Листопадового Чину у Самборі, вивісив на ратуші синьо-жовтий прапор, старшина УГА. Працював професором, а пізніше директором Самбірської учительської семінарії. Закінчив Львівський університет.


Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» від 13.05.1999 р. № 651, наказу МОН України «Про затвердження Порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів» від 24.07.2001 року № 553, наказу Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації від 10.01.2009 р. № 11 «Про створення комісії для проведення атестаційної експертизи Самбірської гімназії у 2009 році» 14.05. 2009 року проведено атестацію Самбірської гімназії. Висновок комісії: «Встановлено, що рівень освітньої діяльності – високий. Самбірська гімназія вважається атестованою з відзнакою».

У Самбірській гімназії працює 46 вчителів, з них: 37-мають вищу кваліфікаційну категорію, 10-звання «Старший вчитель», 13-звання «Вчитель-методист». 10 учителів Самбірської гімназії нагорджені Відзнакою МО України «Відмінник освіти України».

За період з 2005 року (перший випуск Самбірської гімназії) по 2016 рік випускники Самбірської гімназії були нагороджені 46 золотими, 23 срібними медалями. Від загальної кількості випускників (361 учень) відсоток учнів, що здобули медалі становить 19 %.. Рейтинг медалістів по роках-випусках дає таблиця № 2

РОКИЗОЛОТІ МЕДАЛІСРІБНІ МЕДАЛІ


2004 – 2005 н.р.

3

-

2005 – 2006 н.р.

2

7

2006 – 2007 н.р.

4

6

2007 – 2008 н.р.

2

2

2008 – 2009 н.р.

2

1

2009 – 2010 н.р.

7

1

2010 – 2011 н.р.

6

2

2011 – 2012 н.р.

4

1

2012 – 2013 н.р.

6

-

2013 – 2014 н.р.

5

-

2014 – 2015 н.р.

3

1

2015 – 2016 н.р.

2

2

2016-2017 н.р.21
2017-2018 н.р.42
2018-2019 н.р.35
2019-2020 н.р.62
2020-2021 н,р.73

За всі випуски

68

36

У 2009 році визначено 100 навчальних закладів України, учні яких під час ЗНО набрали високі бали – від 173 до 200. Серед «золотої сотні» - вісім навчальних закладів Львівщини. Це фізико-математичний ліцей при ЛНУ імені Івана Франка – 2-ге місце, Самбірська гімназія – 16 місце, Львівська класична гімназія при ЛНУ імені івана Франка – 21 місце, гімназія «Євшан» – 31 місце, Львівська академічна гімназія при ЛНУ «Львівська політехніка» - 32 місце. У сотні кращих Дрогобицька гімназія, Червоноградська спеціалізована школа № 8., Львівська лінгвіністична гімназія.

Результати участі Самбірської гімназії в III-му (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з базових предметів за 2004-2016 н.р. (таблиця № 3)

(72 місця переможців та призерів обласної олімпіади за 2004-2016 н.р.)

2004-2005 н.р. (5 місць)

Географія - 3-тє місце Бойко Назар, 2-ге місце Береза Назар, вчитель Олійник Л.В.

Математика - 2-ге місце Кірда Андрій, вчитель Ковальчук Г.М.

Інформатика - 3-тє місце Білинський Тарас, вчитель Кузбит І.М.

Хімія - 2-ге місце Шоба Вероніка, вчитель Казновська Л.С.

2005-2006 н.р. (6 місць)

Географія - 1-ше місце Береза Андрій, 3-тє місце Гладківський Михайло, вчитель Горницький В.О.

Біологія 2-ге місце Калинович Роман, 3-тє місце Ніжинецький Сергій, вчитель Червецька Т.М.

Інформатика - 3-тє місце Білинський Тарас, 3-тє місце Тарасович Ярослав, вчитель Кузбит І.М.

2006-2007 н.р. (4 місця)

Географія - 3-тє місце Новицька Роксолана, 3-тє місце Онишкевич Христина, вчитель Олійник Л.В.

Християнська етика 3-тє місце Витівський Микола, вчитель Мельничук Л.П.

Інформатика 3-тє місце Білинський Андрій, вчитель Кузбит І.М.

2007-2008 н.р. (4 місця)

Хімія 2-ге місце Старцев Олександр, 3-тє місце Свідерко Ярослава, вчитель Казновська Л.С.

Фізика 3-тє місце Старцев Олександр, вчитель Шварц Д.Ю.

Інформатика 3-тє місце Витівський Микола, вчитель Кузбит І.М.

2008-2009 н.р. (4 місця)

Математика 3-тє місце Полторак Ігор, вчитель Попик Н.М., Дроков Вадим 3-тє місце, вчитель

Англійська мова 2-ге місце Новицька Олександра, вчитель Модрицька Л.М.

Біологія 2-ге мсце Канцидал Єлизавета, вчитель Червецька Т.М.

2009-2010 н.р. (3 місця).

Біологія 3-тє місце Урущак Тетяна.

Англійська мова 3-тє місце Фарина Христина, учитель Білинська Л.В., 3-місце = Новицька Роксолана, вчитель Модрицька Л.М.

2010-2011 н.р. (6 місць).

Біологія 3-тє місце Старенька Христина, учитель Червецька Т.М.

Християнська етика 1-ше місце Витівська Катерина, учитель Мельничук Л.П.

Астрономія 2-ге місце Витівський Андрій, 2-ге місце Антошко Ігор, учитель Сумарук М.В.

Правознавство 3-тє місце Щепаняк Ольга, учитель Лабай Р.М.

Англійська мова 3-тє мсце Фарина Христина, учитель Білинська Л.В.

2011-2012 н.р. (6 місць)

Біологія 3-тє місце Романенко Володимир, учитель Червецька Т.М.

Географія 3-тє місце Кузьмович Тарас, учитель Горницький В.О.

Математика 3-тє місце Оліярник Олеся, учитель Топільницька О.Я., 3-тє місце Зозулюк Іван, учитель Хадай Р.І.

Астрономія 2-ге місце Зозулюк Іван, учитель Сумарук М.В.

Правознавство 3-тє місце Щепаняк Ольга, учитель Лабай Р.М.

2012-2013 н.р. (6 місць)

Географія 3-тє місце Витівська Софія, учитель Олійник Л.В.

Біологія 2-ге місце Романенко Володимир, 3-тє місце Рогач Марта, учитель Червецька Т.М.

Інформаційні технології 3-тє місце Крижанівський Юрій, учитель Кузбит І.М.

Хімія 3-тє місце Старенький Андрій, учитель Казновська Л.С.

Українська мова 3-тє місце Пукаляк Софія, учителі Горницька Л.Н., Кусень Л.О.

2013-2014 н.р. (10 місць).

Біологія 3-тє місце Йоник Ольга, 3-тє місце Старенький Андрій, 3-тє місце Ленець Роман, учитель Червецька Т.М.

Правознавство 3-тє місце Романенко Володимир, учитель Лабай Р.М.

Математика 3-тє місце Гольовський Андрій, учитель Ковальчук Г.М.

Християнська етика 3-тє місце Слабик Діана, учитель Мельничук Л.П.

Хімія 3-тє місце Старенький Андрій, учитель Казновська Л.С.

Інформаційні технології 3-тє місце Крижанівський Юрій, учитель Кузбит І.М.

Англійська мова 3-тє місце Модрицька Евеліна, учитель Білинська Л.В.

Французька мова 3-тє місце Романенко Володимир, учитель Стисло М.Д.

2014-2015 н.р. (8 місць)

Географія 3-тє місце Кузьмович Максим, учитель Горницький В.О.

Біологія 3-тє місце Рогач Марта, учитель Червецька Т.М.

Фізика 3-тє місце Гольовський Андрій, учитель Шварц Д.Ю.

Християнська етика, 3-тє місце Витівська Марія, учитель Мельничук Л.П.

Математика 3-тє місце Ястребська Христина, учитель Попик Н.М.

Англійська мова 3-тє місце Романенко Володимир, вчитель Головченко Т.Я.

Французька мова 3-тє місце Ястребська Христина, 3-тє місце Кульчицька Зоряна, учитель Стисло М.Д.

2015-2016 н.р. (10 місць)

Географія 3-тє місце Кузьмович Максим, учитель Горницький В.О.

Біологія 3-тє місце Висоцька Христина, 3-тє місце Страшівський Василь, учитель Червецька Т.М.

Фізика 3-тє місце Страшівський Василь, учитель Сумарук М.В.

Хімія 3-тє місце Гудзьо Олег, учитель Казновська Л.С.

Українська мова 3-тє місце Висоцька Христина, учителі Грицько О.П., Кусень Л.О.

Англійська мова 2-ге місце Йоник Ольга, учитель Хомик Л.О., 3-тє місце Рогач Марта, учитель Білинська Л.В.

Французька мова 2-ге місце Ястребська Христина, 3-тє місце Савченко Аліна, учитель Стисло М.Д.

Рейтинг шкіл міста Самбора за результатами участі у II-му етапі (міському) Всеукраїнської олімпіади з базових предметів за кількістю призових місць

(таблиця № 4)

Н.Р.

Гім-

назія

СШ

№ 1

СШ

№ 3

СШ № 4

СШ № 7

СШ № 8

СШ № 9

СШ № 10

Загальнокомандне місце у II-му етапі

1997--1998

26

29

10

10

22

13

27

39

I-СШ-10, II-СШ-1

III-СШ-9

1998-

-1999

42

28

9

23

36

37

27

35

I-гімназія

II-СШ-8, III-СШ-7

1999-

-2000

45

36

14

14

39

28

28

34

I-гімназія

II-СШ-7, III-СШ-1

2000-

-2001

41

34

18

13

40

29

19

34

I-гімназія, II-СШ-7

III-СШ-1, III-СШ-10

2001-

-2002

31

39

11

11

26

42

23

24

I-СШ-8

II-СШ-1, III-гімназія

2002-

-2003

66

34

14

16

26

38

21

30

I-гімназія

II-СШ-8, III-СШ-1

2003-

-2004

72

32

13

13

26

51

28

25

I-Гімназія

II-СШ-8, III-СШ-1

2004-

-2005

68

23

11

22

30

44

30

25

I-гімназія, II-СШ-8

III-СШ-9, III-СШ-7

2005-

-2006

65

17

15

6

22

41

20

24

I-гімназія

II-СШ-8, III-СШ-10

2006-

-2007

58

23

16

13

18

33

21

24

I-гімназія

II-СШ-8, III-СШ-10

2007-

-2008

58

20

19

18

23

29

16

29

I-гімназія, II-СШ-10

II-СШ-8, III-СШ-7

2008-

-2009

36

18

21

20

28

26

14

32

I-гімназія

II-СШ-10, III-СШ-7

2009-

-2010

52

26

18

24

33

31

17

28

I-гімназія

II-СШ-7, III-СШ-8

2010-

-2011

61

24

14

15

30

30

19

35

I-гімназія, II-СШ-10

III-СШ-7, III-СШ-8

2011-

-2012

51

22

12

21

21

35

21

36

I-гімназія

II-СШ-10, III-СШ-8

2012-

-2013

50

36

16

19

33

40

11

37

I-гімназія

II-СШ-8, III-СШ-10

2013-

-2014

53

30

23

21

22

35

8

34

I-гімназія

II-СШ-8, III-СШ-10

2014-

-2015

53

30

8

24

24

33

6

33

I-гімназія, II-СШ-8

II-СШ-10, III-СШ-1

2015-

-2016

49

31

14

23

30

34

7

34

I-гімназія

II-СШ-10,CШ8, III-СШ-1

2017-2018 н.р. 523621162228942І - гімназія,
ІІ - СШ 10, ІІІ-СШ1
2018-2019 н.р.5238201522241040І -гімназія, ІІ - СШ 10,
ІІІ - СШ 1
2019-2020н.р.413516292631739І -гімназія, ІІ - СШ 10, ІІІ - СШ 1, СШ 8

Разом

19 р.

973

504

276

314

528

643

363

592

В цілому по школах

4193

Таблиця результатів ЗНО випускників Самбірської гімназії у 2016 році.

( зараховуються, як ДПА з української мови, математики, історії України)

Учителі української мови та літератури: Якубовська С.А., Горницька Л.Н., Гринько І.М., учителі математики: Ковальчук Г.М., Трицецька Л.З., Чалчинська О.Є, учитель історії Гада Л.Б. (таблиця № 5)

Предмет

К-сть учасн.

Середн. бал

Макс.

бал

12- ти

бальники

% виконання на 7-12 балів (оцінка добре-відмінно)

Рейтинг серед шкіл

Українська

мова

27

9,4

66

2

88,9

I-ше місце

Математика

9

8,7

50

1

88,9

I-ше місце

Історія України

18

8,6

42

2

77,8

I-ше місце

Загальні результати по ЗНО випускників Самбірської гімназії у 2016 році.

(українська мова та література, математика, історія України)

· Кількість випускників Самбірської гімназії у 2016 році – 27 чоловік.

· % тих, що склали тести на 9-12 балів (вищий рівень) – 48, 0 % (перше місце в рейтингу серед шкіл).

· Кількість медалістів – 2 золоті медалі, 2 срібні медалі (підтвердили рівень знань (річну оцінку).

· Всього отриманих учнями гімназії 12-ток – 5.

· Загальний середній бал – 9,0 (найвищий серед шкіл).

У рейтингу шкіл України з а середнім балом (із врахуванням результатів ЗНО з усіх предметів середні навчальні заклади розташувалися так:

Навчальний заклад

Місце

Середній бал

Гімназія

260

160,49

СШ№7

292

159,79

СШ№8

354

158,29

СШ№10

641

152,24

Школа –ліцей ім.А.Струся

1057

146,14

СШ№3 ім.В.Юричка

2671

132,14

СШ№1 ім.Т.Г. Шевченка

2935

130.30

СЗШ№4

4488

120,42

За 2016-2017 н.р. гімназія здобула 45 призових місць у міських олімпіадах(це 35,5 % від загальної кількості всіх призових місць у місті). Ось наші результати:

Висоцька Христина : І місце з українскої мови та літератури, біології та хімії;

ІІІ місце з англійської та франццузької мови.

Ястребська Христина : І місце з англійської мови та інформаційних технологій

ІІ місце з географії та ІІІ місце з інформатики

Кульчицька Юлія : І місце з історії та біології; ІІІ місце з нглійської мови та географії.

Страшівський Василь: І місце з фізики та математики; ІІ місце з біології та ІІІ місце з англ.мови.

Витівська Марія: І місце з французької мови та ІІІ місце з біології, укр.мови та літ. та з христ.етики.

Біла Марта : І місце з християнської етики та ІІІ місце з французької мови.

Головчак Єлизавета : І місце з англійської мови та ІІ місце з французької мови.

Хилинський Віталій : І місце з географії та християнської етики.

Досяк Христина : І місце з української мови та літератури та ІІ місце з біології.

Досяк Ірина : І місце з математики.

Кріль Юрій : І місце з математики.

Страп Андріана: І місце з англійської мови.

Шийко Максим: І місце з математики

Шлієнко Діана : І місце з французької мови.

Кропивницька Ірина : ІІ місце з укр.мови та літератури

Кучак Марат : ІІ місце з французької мови

Хомин Вероніка : ІІ місце з фізики.

Зубар Аліна : ІІІ місце з французької мови .

Манецька Юлія: ІІІ місце з французької мови.

Нечипор Христина : ІІІ місце з трудового навчання.

Ручка Наталія : ІІІ мсіце з християнської етики.

Петрунів Христина : ІІІ місце з фізики.

Смородінов Віталій : ІІІ місце з хімії .

Яценко Христина : ІІІ місце з української мови та літератури.

Яблонська Анжеліка та Ясінська Антоніна : І місце у конкурсі знавців укр. мови та літератури ім.Шевченка

Наші учні захищали честь міста і на обласному ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад і стали переможцями

З біології Висоцька Христина , Кульчицька Юлія , учитель Червецька Т.М.

З англ.мови Головчак Єлизавета , Ястребська Христина , учитель Хомик Л.О.

З франц. мови Шлієнко Діана , учитель Стисло М.Д.

З інформаційних технологій Ястребська Христина , учитель Кузбит І.М.

З основ християнської етики Біла Марта , учитель Мельничук Л.П.

Конкурсу знавців укр.мови та літератури ім.Т.Шевченка Ясінська Антоніна , учитель Горницька Л.Н., Грицько О.П.

Було організовано 20 екскурсій , 9 відвідин музеїв, 41 конкурс, 39 позакласних заходів, 23 акції, 10 флешмобів, 18 зустрічей.

Наш проект по водовідведенню переміг і профінансований з міського бюджету. Я щиро дякую всім , хто віддав за нас свій голос під час голосування, за розуміння, підтримку і активну життєву позицію.

У конкурсі енергозбереження наш відеоролик зайняв ІІ місце і ми отримали нагороду – 37 енергозберігаючих лампочок.

Іван та Остап Матківські розробили міні-вітряк з побутових відходів у номінації «Життя без сміття», зайняли І місце у міському конкурсі енергозбереження і отримали нагороду конструктор LEGO для гімназії.

Шашими гостями протягом року були делегації з Польщі , Німеччини. Цілий рік нас єднала тісна , плідна співпраця з польським музичним клубом «Полонез» (керівник Гусар Х.Й.)

Команда Самбірської гімназії «У серці з Ісусом» клубу юних знавців Святого Письма зайняла І місце в фінальній грі «Що? Де?Коли?» і нагороджена Подарунковим сертифікатом на безкоштовне перебування у літньому молодіжному християнському таборі у липні на Косівщині в Карпатах.

Команда гімназії прийняла активну участь у військово-пвтріотичній грі «Сокіл». У склад команди входили : Костюк Назарій, Деркач Марта, Трач Андрій, Яхвак Іван, Бац Богдан, Айвазов Арсен, Кузьмович Максим, Головчак Єлизавета, Німилович Валерій, Лехновський Олександр, Загвойський Іван. Кашовари : Француз Софія , Герич Роман. Команда – рій «Сокіл ім. Івана Боберського» завоювала І місце серед шкіл міста (отримавши 16 грамот в окремих видах ) і буде захищати честь міста на обласному рівні.

Грамотами центру позашкільної освіти м.Самбора нагороджені за високі творчі здобутки :

Дикий Богдан - вихованець ансамблю «Юні гітаристи»

Бережницький Ростислав – вихованець дитячо-юнацького театру «Перші кроки»

Данилів Тетяна - вихованка гуртка «Паперопластик»

Криванчик Анна – вихованка гуртка «Дівочі посиденьки»

Мар’яш Ірина - вихованка гуртка «Рюкзачок»

Грамотами Самбірської ДЮСШ нагороджені за активну участь у спортивному житті міста Загвойський Андрій , Макар Віталій, Гудзьо Андрій, Павлишин Сергій , Павлійчук Руслан, Бац Богдан, Коломієць Андрій, Матвіїшин Андрій. Троє гімназистів Зубар Аліна, Головчак Єлизавета, Кузьмович Максим нагороджені Спартакіадами учасника «Форуму ідей», спрямованого на розвиток громадянського суспільства та вихованя молодих лідерів. Дипломом та подарунком нагороджений мартин Добрянський за ІІ місце в обласному етапі дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

Грамотами та подарунками нагороджені Тимчук Юлія, Хомик Лілія за зайняте ІІІ місце у конкурсі «Податки очима дітей» у номінації «Літературний твір».

Дипломом департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації нагороджується Бендик Петро за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція» у номінації «Новорічний букет».

Подяка Червецькій Т.М. за організацію та належну підготовку школярів до обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція».

Подяка Червецькій Т.М. за належну організацію заходів для підготовки та проведення Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок – 2016 (осінь)».

Диплом департамент у освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації нагороджено Пукаляка Романа , за зайняте ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (напрям «Географія рідного краю»).

Подякою департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Петрівському Олегу за участь в обласній пошуково-дослідницькій експедиції серед учнівської молоді Львівщини «Герої не вмирають» та грунтовне дослідження життя і діяльності героя , який загинув під час бойових дій на сході України у роботі «Душу-Богу, життя – Україні , честь – собі». Життєвий подвиг Володимира Юричка. (Керівники Якубовська С.А.- директор гімназії, Гринько І.М. – учитель української мови та літератури).

Обєднання українок «Яворина», Всеукраїнське об’єднання “Свобода» нагороджений учасник Всеукраїнського конкурсу літературних творів «Мама героя», присвяченого Дню матері Витівська Марія за І місце.

Диплом присуджено за літературний талант , відображення у творі любові до України, почуття національної гідності, гордості за подвиг українців-захисників, утвердження сімейних цінностей, поваги до матері., а також премією у розмірі - 1000 грн.

Подякою обєднання українок нагороджується Гринько І.М. за підготовку учнів до Всеукраїнського конкурсу літературних творів «Мама Героя».

Ще хочу звернути особливу увагу на нагороду Міністерства освіти і науки України . Наші учні 6-А та 6-Б класів:

Зубар Аліна , Деркач Марта, Костюк Назар, Матвіїшин Ольга, Витівська Марія , Матвійчук Марта, Кузьмович Максим під керівництвом заступника директора з меточної роботи Горницького В.О. стали переможцями VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка та VI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.

За роботу на тему : «Героїчний шлях 8 Самбірської бригади УГА і її командувача генерала-хорунжого Антона Кравса» учні нагороджені «Кобзарями», а наставник Горницький В.О. нагороджений подякою Міністра освіти Лілії Гриневич. Нагородження відбулося у Каневі на Чернечій горі.

Список призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2017 – 2018 н.р.

Французька мова – ІІ місце Страшівський Василь , 6 клас, вчитель Стисло М.Д.

Англійська мова – ІІІ місце Кульчицька Юлія , 5-А клас, вчитель Хомик Л.О.

Англійська мова – ІІІ місце Висоцька Хритина, 6 клас, вчитель Сулиба М.М.

Математика – ІІІ місце Досяк Ірина Олегівна, 7-А клас, вчителі Топільницька О.Я., Ковальчук Г.М.

Біологія – ІІІ місце Кульчицька Юлія, 5-А клас, вчитель Червецька Т.М.

Правознавство - ІІІ місце Висоцька Хритина, вчитель Червецька Т.М.

Інформаційні технології – ІІІ місце Кучак Марат, вчитель Кузбит І.М.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка , ІІІ місце Ясінська Антоніна , вчителі Горницька Л.Н., Грицько О.П.

Список призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2018-2019 н.р.

Біологія - ІІІ місце Качмар Анастасія, 5-Б клас, учитель Червецька Т.М.
ІІІ місце Куртяк Олег, 6-Б клас

Географія - ІІІ місце Шийко Максим, 6-А клас, учитель Олійник Л.В.

Французька мова - ІІ місце Качмар Анастасія, учитель Стисло М.Д.
ІІІ місце Страшівський Василь, 7 клас, учитель Стисло М.Д.

Англійська мова - ІІ місце Кульчицька Юлія, учитель Хомик Л.О.

Інформаційні технології - ІІІ місце Шийко Максим, 6-А клас, учитель Кузбит І.М.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка , ІІ місце Висоцька Христина , 7 клас, учителі Кусень Л.О., Грицько О.П.

Список призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2019-2020 н.р.

Інформаційні технології -ІІІ місце Шийко Максим, 7-А клас, учитель Кузбит І.М.

Англійська мова - ІІ місце Качмар Анастасія Андріївна, 6-Б клас, учитель Старенька О.Б.

Англійська мова - ІІ місце Кульчицька Юлія Юріївна, 7-А клас, учитель Хомик Л.О.

Французька мова - І місце Якимів Роман Васильович, 5-Б клас, учитель Стисло М.Д.

Результати НМТ Самбірського ліцею ім.А.Чайковського за 2021-2022 н.р.

8 випускників ліцею здобули 200 балів з НМТ

Математика

Богдан Данилюк

Соломія Брона

Сергій Лабай

Назар Пиртко

Олександр Тиндик

Юрій Кріль

Вчитель Кузбит І.М.

Українська мова

Роман Якимів Вчитель Горницька Л.Н.

Єлизавета Яцула Вчитель Гринько І.М.

/Files/images/nov/301568677_480831460717664_7846240769082875134_n.jpg

Результати НМТ Самбірського ліцею ім.А.Чайковського за 2022-2023 н.р.

Випускник ліцею Затварський Андрій здобув 200 балів з історії у НМТ. Учитель: Гада Л.Б.

В рейтингу шкіл Львівської області Самбірський ліцей ім. А. Чайковського на 40 місці серед 441 навчального закладу Львівщини.

Список переможців, які посіли призові місця в ІІ етапі IІ туру Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Прізвище ім я учня Назва закладу Клас Зайняте місце Вчитель
Інформатика
1 Михалойко Віталій Самбірський ліцей ім.А.Чайковського 10 ІІІ Кузбит І.М.
Математика
2 Ганин Василь Самбірський ліцей ім.А.Чайковського 10 ІІІ Трицецька Л.З.
Німецька мова
3 Ільба Андріана Самбірський ліцей ім.А.Чайковського 9 ІІ Шевців М.З.
Французька мова
4 Добрянська Аліна Самбірський ліцей ім.А.Чайковського 9 І Коваль Т.Р.
Біологія
5 Кульчицька Анастасія Самбірський ліцей ім.А.Чайковського 8 ІІ Червецька Т.М.
Історія України
6 Михалойко Віталій Самбірський ліцей ім.А.Чайковського 10 ІІІ Гада Л.Б.
Хімія
7 Ілик Іван Самбірський ліцей ім.А.Чайковського 8 І Казновська Л.С.
8 Ковальчук Софія Самбірський ліцей ім.А.Чайковського 10 І Казновська Л.С.
Українська мова та література
9 Мудра Соломія Самбірський ліцей ім.А.Чайковського 7 ІІ Якубовська С.А.
Фізика
10 Гольовський Костянтин Самбірський ліцей ім.А.Чайковського 10 ІІ Чалчинський В.Ф.
Географія
11 Мацур Тетяна Самбірський ліцей ім.А.Чайковського 8 ІІ Дрізд О.В.
Правознавство
12 Бікезіна Олександра Самбірський ліцей ім.А.Чайковського 10 І Лабай Р.М.
Трудове навчання
13 Мацигін Вікторія Самбірський ліцей ім.А.Чайковського 9 І Тимців М.М.
14 Розмус Назар Самбірський ліцей ім.А.Чайковського 9 І Тимців М.М.
Інформаційні технології
15 Яворська Аліна Самбірський ліцей ім.А.Чайковського 10 ІІІ Кузбит І.М.
16 Качмар Віктор Самбірський ліцей ім.А.Чайковського 11 ІІІ Кузбит І.М.

ПЕРЕМОЖЦІ ІІ ЕТАПУ КОНКУРСУ ІМ. Т. ШЕВЧЕНКА

Качор Євген уч. 6 класу ІІІ м. Зарадова Софія уч. 6 класу ІІІ м.

Мудра Соломія уч. 7 класу ІІ м.

Кузьмович Юлія уч. 8 класу І м. Кульчицька Анастасія уч. 8 класу ІІ м.

Киницька Марта уч. 9 класу ІІІ м.

Качмар Вікторія уч. 10 класу ІІ м. Совінський Максим уч. 10 класу ІІІ м.

Яцик Ярина уч. 11 класу ІІІ м.

Команда переможців Самбірського ліцею ім.. А. Чайковського

у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2023-2024 н.р.

Прізвище ім я учня Предмет Клас Зайняте місце Вчитель
1 Михалойко Віталій Інформатика 10 ІІ Кузбит І.М.
2 Ілик Іван хімія 8 ІІ Казновська Л.С.
3 Бікезіна Олександра правознавство 10 ІІІ Лабай Р.М.
4 Мацигін Вікторія Трудове навчання 9 ІІІ Тимців М.М.
Кiлькiсть переглядiв: 2981

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.