Матеріально-технічна база - необхідна умова функціонування ліцею і реалізації Стратегії розвитку. Подальше вдосконалення матеріально-технічного забезпечення закладу освіти сучасним навчальним і спортивним обладнанням, інформаційно-технічними засобами дасть можливість організувати освітню діяльність, проводити культурні та спортивно-оздоровчі заходи.

Для реалізації освітнього процесу в ліцеї наявні кабінети, оснащені ТЗ:

- біології;

- хімії;

- фізики;

- інформатики - 3;

- математики;

- іноземної мови - 3;

- української мови;

- української літератури - 2;

- Захисту України;

- історії;

- зарубіжної літератури;

- трудового навчання;

- майстерня - 2;

- соціально-шкільного підприємництва;

- географії;

- спортивна зала;

- бібліотека;

- їдальня;

- медичний кабінет.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету,організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.

У навчальних кабінетах створені належні санітарно-гігієнічні умови для здійснення освтнього процесу. Дотримується режим провітрювання, проводиться вологе прибирання згідно з графіком. В достатній кількості є інвентар для прибирання приміщень, який промаркований та використовується за призначенням. У наявності миючі, дезінфікуючі засоби.

Приміщення закладу освіти використовуються раціонально, відповідно до прямого призначення, розподілені за своїми функціями: навчальні, медичні, адміністративно-господарські.

Технічне оснащення

Кількість комп'ютерів - 36

Кількість ноутбуків - 31

Мультимедійний проектор - 5

Мультимедійна дошка - 3

Інтерактивна дошка - 1

Ліцей підключений до мережі Інтернет.

Кiлькiсть переглядiв: 167

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.