Про участь у заході щодо запобігання дорожньо-транспортному травматизму

17 березня 2016 року в Самбірській гімназії відбулася виховна година для учнів 1-Б класу на тему : «Правила поведінки на дорозі у темний час доби», за участю старшого інспектора дорожньої служби Самбірського відділу поліції майора Хомута М.М. Інспектор ознайомив учнів із правилами поведінки на дорозі, наголосивши на важливості дотримання правил дорожнього руху у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості. Учні мали змогу задавати інспектору свої запитання , на що отримали обґрунтовані відповіді.

Після завершення виховної години, учні 1-Б класу разом із класним керівником Смородіновою О.Н. та практичним психологом Попадин Р.М. здійснили практичне заняття про правила поведінки на дорозі у темний час доби.

Відеоролик Самбірської гімназії був визнаний найкращим.

Дивись відео