Тиждень протидії торгівлі людьми

У нашому навчальному закладі з понеділка 04.11.2013 р. по 08.11.2013 р. проходив тиждень протидії торгівлі людьми. В рамках цього тижня був проведений конкурс плакатів «Попередимо торгівлю людьми». В конкурсі взяли активну участь майже всі класи гімназії. Журі у складі: Сумарука М.В., Горницької К.В., Хомик А.М., Попадин Р.М., Гец Л.Б. високо оцінило роботи учнів і розприділило місця таким чином:

І місце – 3-А клас, 3-Б клас, 1-А клас;

ІІ місце – 1-Б клас, 2-А клас, 2-Б клас, 7 клас

ІІІ місце – 4-А клас, 4-Б клас, 5-А клас, 5-Б клас, 5-В клас.

Найкращі роботи, авторами яких є Теплий Максим, учень 3-А класу, Гольовський Андрій, Головчак Єлизавета, Досяк Ірина, Досяк Христина, Кузьмович Максим – учні 3-Б класу і учні 1-А класу представлятимуть Самбірську гімназію в міському конкурсі. Учні дуже активно і надзвичайно креативно підійшли до виготовлення плакатів, представили багато різноманітних цікавих ідей.

Дівчата 6-А, 6-Б та 7 класів мали змогу переглянути навчально-пізнавальний фільм «Лілія – forever», який демонстрували та спільно з ученицями обговорювали соціальний педагог Л.Гец та практичний психолог Р.Попадин.