Серце чисте створи в мені , Боже.

Великодній піст – очищення душі людської. Дуже важливо в такий час робити гарні вчинки, допомагати слабшим, хворим, немічним. Гімназисти мають добрі, чисті серця, бо пам’ятають: роби добро – сторицею вернеться.

12 квітня учні Самбірської гімназії відвідали стаціонарне відділення самбірського міського територіального центру соціального обслуговування. Для підопічних гімназисти підготували виставу «Шлях від народження до Воскресіння Христа», в якій взяли участь Висоцька Х., Гудзьо А., Павлишин С., Ладичук Д., Лехновський О., Опалак О., Хилинський В., Герич Р., Біла М.

/Files/images/серце чисте 2.jpg

Представлена вистава мала глибокий зміст, юні актори майстерно зіграли ролі і кожен з глядачів зрозумів – найважливіша подія в історії людства – смерть Христа, а причина смерті – наші гріхи.

Паска – символ Воскресіння Христового, тому гімназисти поділилися нею з людьми похилого віку.

/Files/images/серце чисте 1.jpg

Відвідавши людей Будинку пристарілих гімназисти пересвідчились в глибокому змісті Заповіді Божої: «Люби ближнього свого, як себе самого» .

Підготувала учнів учитель християнської етики Самбірської гімназії Мельничук Любов Павлівна.