Всеукраїнський конкурс Write on

22 лютого, у суботу, у Самбірській гімназії було гамірно, адже близько сотні учнів 6-11 класів нашого навчального закладу та СШ#8 прийшли щоб прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі Write on! Конкурс проводиться за ініціативи Корпусу Миру. Метою цього конкурсу є виявлення талановитих дітей, які креативно та неординарно мислять . Перший етап конкурсу Write on пройшов у Самбірській гімназії. Організувала його волонтер Корпусу Миру Рейчел Лодз за підтримки та участі вчителів англійської мови гімназії. 8 гімназистів стали призерами 1-го етапу, а саме:

Софія Ковальчук, 2-А клас (1 місце, вчитель -Л.О Хомик)Назар Калічак, 3-Б клас (1 місце вчитель – О.Н.Смородінова)Руслан Павлійчук, 4-Б клас (1 місце, вчитель – М.М.Сулиба)Аліна Ощипок, 4-А клас (3 місце, вчитель – М.М.Сулиба)Максим Проць, 5-А клас (1 місце, вчитель- О.Я.Маланкевич)Андрій Тераз, 5-А клас (2 місце, вчитель -Л.В.Білинська)Анна-Надія Ричак, 6-Б клас (1 місце, вчитель-Г.М.Смірнова)Остап Петречко, 6-А клас (3 місце, вчитель-О.Я.Маланкевич). Другий етап конкурсу Write on буде проходити у Львові . Маємо надію, що наші гімназисти вийдуть у фінальний, всеукраїнський етап.Тож тримаємо за них кулаки!

Завідувач кафедри іноземних мов Самбірської гімназії

Оксана Смородінова

/Files/images/Write on.jpg