Участь в українсько-швейцарському проєкті «Діємо для здоров’я»

Самбірська гімназія приймає участь в українсько-швейцарському проєкті «Діємо для здоров’я». Його мета – підвищення рівня здоров’я українців, а також зниження ризиків розвитку неінфекційних захворювань.

Саме ми є однією з чотирьох пілотних шкіл Львівської області для проведення демозаходів.
Сьогодні, 30 листопада у 1(5)-А класі Самбірської гімназії Аллою Рожко, ведучою проєкту «Здорове харчування для дітей» (ГО «Здоровбудь»), проведено демоурок «Тарілка здорового харчування». Діти ознайомилися з тарілками здорового харчування різних країн світу, мали змогу їх вивчити і порівняти. Під час практичної частини гімназисти презентували свої тарілки здорового харчування.
Переймали досвід такі вчителі: Попадин Р.М., Тимців М.М., Ніженецька Н.С., Гец Л.Б., Шевців М.З., Присліпська С.В.

/Files/images/nov/зх.jpg

/Files/images/nov/зх1.jpg