День Європи

День Європи - свято, яке щороку відзначається 9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на знак миру та єдності на континенті. Цьогоріч відзначення цієї дати у Самбірський гімназії відбулося завдяки інтерактивним технологіям, за допомогою яких на даний час і здійснюється навчальний процес. У 6(10) класі учні разом з вчителем Маланкевич О.Я.провели бесіду на тему ,,Європейська демократія та свобода‘‘,переглянули відеоролик ,,Історія створення ЄС‘‘,а також у вікторині Льорнінг-апс‘‘доводили,чому саме демократія є цінністю країн Європейського Союзу.

А у 1(5)-А класі вчитель Шевців М.З. провела бесіду «Що означає бути вільною державою?», разом переглянули презентацію «Ми для Європи - Європа для нас…», діти продемонстрували свої малюнки,які малювали самостійно для інтерактиву:,,Піктограма‘‘.

wym-1655021889109